Příspěvky označené štítkem ‘zábava’

Kdo si hraje (a čte), nezlobí

Publikováno v sekci Rodina

K dovolené patří sluníčko, plavky, voda a samozřejmě i společné chvíle s rodinou či přáteli. Proto si do kufru na dovolenou sbalte kvalitní knížku, která vás bude bavit. Pro přátele a nejmenší nezapomeňte přibalit i nějakou zábavu v podobě deskové hry, se kterou si zpestříte dlouhé letní večery. Z čeho vybírat?Velikonoční malování

Publikováno v sekci Rodina

Velikonoce se kvapem blíží a s nimi i pečení beránků, pletení pomlázek a samozřejmě malování vajec. Rozmanité a pestré zdobení vajíček může být skvělou zábavou pro vás i děti a své výtvory můžete použít jako velikonoční dekorace v interiéru, ale také jako výslužku pro malé koledníky. Pusťte se do velikonočního malování vajec a pochlubte se svými originálními výrobky!Kam vyrazit za babím létem?

Publikováno v sekci Rodina

Léto sice končí posledním srpnovým dnem, i přesto si můžete užít prodloužené víkendy a vydat se na další nová místa, kde můžete aktivně odpočívat nebo se nechat omámit čistou krásou přírody. A nemusíte hned cestovat letadlem na druhý konec světa! Krásná místa si zamilujete u nás i nedalekých sousedů. Vyrazte třeba do Rakouska, Itálie nebo prožijte babí léto v českých horách a na místech, kam se budete vždy rádi vracet.