I zdravotní personál může díky oblečení působit hezky a uvolněně

Publikováno v sekci Móda a krásaUž jste někdy měli tu čest přijít do zubní ambulance, kde vás přivítaly zubní lékařka a zdravotní sestra oblečené v barevném, veselém oblečení, které bylo přitom určeno pro zdravotníky? Takové oblečení působí skvěle nejen na dětské pacienty, ale i na dospěláky, byť by to některým z nás mohlo připadat neuvěřitelné. I my, dospělí, si totiž můžeme nést šrámy z dětství, kdy jsme si s lékaři a jinými zdravotníky užili „své“, a tak se jich podvědomě stále bojíme.

Hezké a padnoucí oblečení pro zdravotní sestry

Zdravotní personál se musí při své práci cítit maximálně pohodlně a právě pohodlně oblečení je tomu velmi nápomocné. Oblečení pro zdravotní sestry je proto vyráběno z kvalitních materiálů v mnoha velikostech a střizích tak, aby si vybrala ten správný model drobná žena i žena se stavbou těla „krev a mléko“.

Dámské šaty ALEXANDRA WHITE, foto: medical-uniforms.cz

Vybrat si můžete haleny, kvalitní sesterské šaty, oblečení pro dětská oddělení, oblečení pro zubaře, oblečení pro veterináře, také kalhoty, laboratorní pláště, oblečení s dlouhým rukávem a další. Oblíbená je BEAUTY kolekce, která dokazuje, že i tady jde najít kousky, které jsou vážně velmi hezké, byť jde o zdravotnické oblečení. Od věci není ani Black edition, kde si vyberou všichni, kteří mají rádi decentní oblečení nebo jednoduše vědí, že černá jim maximálně sluší.

Podpora do každé ordinace

Když je lékař pestře oblečen, i moderní dentální hygiena, návštěva u praktického lékaře, ortopeda nebo třeba očního lékaře může být hned zábavnější a veselejší.

Doslova povinností by pak měli být pestré haleny a barevné oblečení sester a lékařů u všech, kteří pracují s malými dětmi.

Kvalitní oblečení pro zdravotní personál najdete na webových stránkách medical-uniforms.cz. Najdete zde i oblečení za akční ceny, které vám umožní ušetřit i několik set korun. Podívejte se sami a vyberte si dle svého vkusu.
Líbil se vám tento článek?

Štítky:

Vložit komentář