Příspěvky označené štítkem ‘beauty’

Co vám poví kruhy pod očima?

Publikováno v sekci Móda a krása

Kruhy pod očima postihují ženy, ale i naše protějšky. Často se jedná o příznak, který naznačuje, že jste si moc spánku nedopřály. Kruhy pod očima se mohou objevit v podstatě hned, někdy se objeví až po dlouhodobějším nedostatku spánku. Tento druh kruhů se vám podaří v podstatě rychle vyléčit. Nejlepší cestou je dostatečně dlouhý a vydatný spánek, který by měl každý den trvat alespoň 7,5 hodin. Vyzkoušet můžete přikládání čajových pytlíků nebo si oči a oblast poklást plátky ze salátové okurky. Na trhu je také široké spektrum kosmetických výrobků, které vám s odstraněním kruhů pod očima pomůžou. Co když ale nic nezabírá? Není jejich příčina vážnější než únava?



Dokonalý make-up: oči jako šelma

Publikováno v sekci Móda a krása

Oči jsou nejčastěji zvýrazňovanou partií na obličeji. Právě díky jednoduchému líčení můžete proměnit své kukadla v neotřelou hru barev a stínů. Vyzkoušejte nové oční stíny a líčení. Ve vaší kosmetické taštičce by neměly chybět tradiční kouřové stíny, ale ani třpytivé a pastelové barvy, které vám udělají službu na diskotéku i slavnostní událost. A víte, jak správně zvýraznit menší oči, jak podtrhnout krásu velkých očí nebo vymalovat oči do kočičího pohledu?



Dokonalý make-up: svěží tvářenky

Publikováno v sekci Móda a krása

V předchozích dílech jste si mohli přečíst, jak pečovat o rty a vytvořit tak šťavnatá ústa k zulíbání, nebo make-up, se kterým bude vaše pleť naprosto dokonalá a bezchybná. V dalším díle, věnovanému tvářenkám, se dozvíte, jak rozjasnit obličej, pokud je právě váš kulatý, srdcovitý či v hranatém tvaru. Tvářenky vybírejte podle barvy i textury tak, aby vždy působily přirozeně, smyslně, koketně a zároveň něžně a zářivě. Růž je důležitou kosmetickou zbraní všech žen. Vyberte si správně!



Dokonalý make-up: smyslné rty

Publikováno v sekci Móda a krása

Hebké a na první pohled šťavnaté rtíky jsou snem každé ženy. Rty doslova k zulíbání získáte pomocí výběru správné rtěnky či balzámu. Nabídka kosmetických vychytávek pro hýčkané rty je nespočet, a proto vybírejte z rozmyslem. Letos na podzim frčí všechny tóny růžové, červené a fialkové. Jak ale zvětšit objem rtů? Poradíme vám!



Dokonalý make-up: vaše tvář

Publikováno v sekci Móda a krása

Máte-li v kosmetické taštičce či koupelně až příliš mnoho líčidel, ve kterých se v podstatě nevyznáte a jediné, co ze všech těch zkrášlovadel používáte, je řasenka, pořiďte si pár multifunkčních praktických přípravků, které by neměly chybět v žádné kabelce či koupelně. V tomto díle jsme se zaměřili na vaši tvář, kterou chce každá žena bez vrásek pro mladistvý vzhled. Jak vybírat a podle čeho se řídit?



V hlavní roli vaše tělo

Publikováno v sekci Móda a krása

Toužíte po dokonale hladkém těle bez chybičky? Obdivujete pevnou a vypracovanou postavu celebrit a modelek? Věřte, že se s perfektním tělem se nikdo nerodí. Naopak, své křivky mají slavné osobnosti často doslova vydřené v posilovně. Pokud ale nemáte čas každý den trávit hodinu ve fitness centru, zkuste jednoduché triky, kterými si k vysněnému tělu dopomůžete. Stačí upravit jídelníček, přidat alespoň dvacetiminutový pohyb denně a samozřejmě začít používat tu správnou kosmetiku!