Příspěvky označené štítkem ‘dlouhé vlasy’

Letní střihy, které vás nezklamou

Publikováno v sekci Móda a krása

Letní look by nebyl kompletní kdybyste vynechali účes. Vlasy dotvářejí váš vzhled a rozhodně si zaslouží pozornost a péči. Léto je možná tím nejlepším obdobím na změnu účesu, který vás už nudí. Jestliže chcete udělat změnu, podívejte se na letní trendy v účesech, které by vás mohly inspirovat a přivést k rozhodnutí, jak s vlasy naložíte.Vlasový speciál aneb co bude letos IN?

Publikováno v sekci Móda a krása

Jaro 2014 už ťuká na dveře a nám nezbývá, než vyměnit svetry a tlusté kamaše za legíny a jarní kozačky. Stejné by to mělo být i s vaším účesem. Zapomeňte na nudné culíky a podívejte se, jaké účesy letos pofrčí. Střihy jsou vhodné pro všechny tvary obličejů a na své si přijdou dlouhé i krátké sestřihy. Nechte se omámit přicházejícím jarem a vyrazte ke kadeřníkovi ještě dnes!Extravagantní barvy vlasů

Publikováno v sekci Móda a krása

Jste osobitá a dáváte o sobě ráda vědět? Pak se svezte na vlně extravagance, která je letos v kurzu. Pokud chcete být šik a zároveň ohromit své okolí, pak můžete sladit barvu svých vlasů s barvou rtěnky nebo svých doplňků. Líbí se vám blankytně modrá? Jděte do ní! Že by vám šla hráškově zelená k barvě očí? Pak neváhejte a slaďte se. Nezáleží na tom, jestli máte krátké, dlouhé vlasy nebo mikádo. Výrazné barvy letos udávají módní trend.