Příspěvky označené štítkem ‘vztahy’

Jak se k vám chovají na pracovišti?

Publikováno v sekci Sex a vztahy

Příjemné pracovní prostředí je důležité pro všechny bez rozdílu věku nebo pohlaví. V zaměstnání trávíte většinu dne a tak není divu, že dobrou náladu nebo naopak problémy, stres a s tím spojenou špatnou náladu, si s sebou odnášíte i domů. Pokud patříte mezi ty, kteří chodí domů s úsměvem, pak vám upřímně gratulujeme. Smutným faktem je, že většina lidí je z práce deprimovaná a setkává se s chováním, které je dnes známo jako bossing nebo mobbing.Pesimismus vs. Optimismus – kam se řadíte vy?

Publikováno v sekci Sex a vztahy

Zřejmě nikdo se nemůže na 100 % řadit pouze do skupiny pesimistů nebo naopak optimistů. Nesmíme zapomínat, že se ve všem ještě promítá realismus. Jsou však situace, při kterých má člověk tendenci inklinovat více k jedné z uvedených vlastností. Víte, kam byste zařadili sebe? Na tuto otázku si můžete odpovědět sami, aniž byste museli vyhledat odborný názor psychologů. Už jen otázka „jak se dnes máte?“ může hodně napovědět.Věkový rozdíl mezi partnery se (ne)musí projevit!

Publikováno v sekci Sex a vztahy

Potkat na ulici či v restauraci staršího muže, který objímá ženu vedle sebe ve věku své vnučky nebo dcery, není dnes žádnou výjimkou. Opačná „verze“ sice není tak častá, ale vůbec dnes už není tabu vidět starší elegantní ženu vedoucí se za ruku s mladším mužem. Patříte také mezi páry, které od sebe mají i několik desítek let věkový rozdíl? S čím je potřeba počítat a jak spočítat ideální věkový rozdíl mezi partnery?Když chcete zažít něco nového v ložnici…

Publikováno v sekci Sex a vztahy

….musíte přestat snít a vrhnout se do víru realizace. Už se nemusíte potýkat jen s misionářskou polohou při zhasnutém světle nebo rychlovkou po večeři. Fenomén jménem 50 odstínů šedi se dá nahradit i něčím lehčím, kdy zažijete něco vzrušivějšího a vkusnějšího než porno. Vaše ložnice bude nabitá lechtivou energií. Co pro to udělat? Nemusíte hned pokoušet zdraví a strkat si hlavu za nohu, abyste objevily nové polohy. Přečtěte si něco jiného než jen odstíny šedi a načerpejte nový sexy elán!V čem (si) ženy lžou?

Publikováno v sekci Rodina

Přemýšlely jste někdy, milé dámy, v čem nepřiznáme pravdu ani samy sobě? Vybrali jsme pro vás pár situací, které jste možná také zažily a ve kterých se poznáte. Ale co, muži přece taky lžou a malé nevinné lži, jako například „od zítřka držím dietu“, skutečně nikomu neublíží – bohužel, pouze vaší postavě. V čem tedy ženy nejvíce lžou samy sobě?

Po čem muži touží?

Publikováno v sekci Sex a vztahy

Kterékoliv ženy se zeptáte, po čem muži touží v posteli, dostane se vám jednoznačné odpovědi – sex. Zamyslely jste se ale, dámy, jestli existují i jiné věci, které muži v ložnici ocení? My jsme pro vás připravili pár tipů, kterými vyvedete svého partnera do údivu a nadšení, jako malého kluka. Naši muži naštěstí upouštění od tradičního sexu výhradně v ložnici, čehož musíme náležitě využít a začít ložnici směřovat úplně jiným směrem!Máte doma maminčina mazánka?

Publikováno v sekci Sex a vztahy

V drtivé většině případů se zkrátka maminky s nastávajícími snachami nesnesou. Čím to je? Maminky chtějí pro své synáčky to nejlepší a tak není divu, že budoucí snacha musí podstoupit mnohdy téměř výslechové akce, zkoušky a teprve až maminka rozhodne, zda uspěla, uvolní synáčka ze své mateřsky sevřené náruče. Bojíte se, že i vy máte doma takového mazánka, který si bez maminky ani ve třiceti nezaváže sám tkaničku? Přečtěte si následující signály, které by vám mohly otevřít oči!

Dočtěte se, jak být v zaměstnání úspěšná

Publikováno v sekci Sex a vztahy

Ženy se musí v zaměstnání postavit mužům, a pokud chtějí být úspěšné a vážené, musí ujít dlouhou cestu. Ještě stále můžeme říci, že ženy jsou v některých ohledech znevýhodněny. Často se stává, že vysněnou pozici dostane přednostně muž. Důvody jsou většinou takové, že žena se nevěnuje plnohodnotně své vysoké pozici, protože se zaobírá ještě péčí o rodinu a také že ji chybí některé úderné vlastnosti mužů. Na druhou stranu dokážou být velice šarmantní, organizačně dokonalé a velice vychytralé. Zkuste si koupit knihy a věnovat trochu času četbě. Mohly by vám poradit, jak být v práci úspěšnou a respektovanou osobou. Vycházejí z dlouhodobých zkušeností autorů a přinášejí velice přínosné čtení.