Příspěvky označené štítkem ‘móda’

Oblečte si nezapomenutelné šedesátky!

Publikováno v sekci Móda a krása

I když to může chvílemi vypadat, že šedesátá léta jsou nenávratně pryč, vždy se obleví na nějakou dobu alespoň prvky, které nosíme stále a nedokážeme se jich vzdát. Proto áčkově střižené sukně, pastelové barvy, chlupaté svetry a typické retro barvy nevyjdou nikdy z módy! V kolekcích se stále objevují modely s nádechem elegantních šedesátých let, které představuje například Louis Vuitton, Tory Buch nebo třeba Carven. Zapomeňte na sladce naivní holku, s modely od předních návrhářů budete vždy za elegantní ženu, která si je jistá v oblékání krajky, kožešiny nebo třeba tolik ožehavé kůže.V čem (si) ženy lžou?

Publikováno v sekci Rodina

Přemýšlely jste někdy, milé dámy, v čem nepřiznáme pravdu ani samy sobě? Vybrali jsme pro vás pár situací, které jste možná také zažily a ve kterých se poznáte. Ale co, muži přece taky lžou a malé nevinné lži, jako například „od zítřka držím dietu“, skutečně nikomu neublíží – bohužel, pouze vaší postavě. V čem tedy ženy nejvíce lžou samy sobě?Adventní nákupy – co vám nesmí chybět ve skříni?

Publikováno v sekci Móda a krása

Hledáte stylové a trendy kousky, které se hned neokoukají, budete s nimi pokaždé za hvězdu a zkrátka vám udělají velkou službu během celé zimy? Pořiďte si tyto jedinečné kousky, se kterými vás bude zima bavit! Prohlédněte si, jaké modely právě frčí a s čím budete okouzlující v zaměstnání, na večírku nebo jen tak s taškou v ruce při procházce městem!Kočičí oči, nahé líčení, krátké vlasy – podzimní trendy 2014

Publikováno v sekci Móda a krása

Období podzimu si žádá nejen změny ve vaší skříni, ale i výrazné změny ve vašem stylu líčení a účesu. Přečtěte si, co bude letos v kurzu a čím oslníte. Podzim se nese v duchu nahého líčení, které není téměř vidět, ležérní styl, široké linky i krátké a šik střihy. To ale není vše! Inspirujte se světlými barvami, které potěší především milovnice blond. Zlatavé, polární a jemné odstíny budou na prvním místě! Už dávno nefrčí jednolitá platinová barva na dlouhých vlasech. Vsaďte raději na melíry.