Ájurvéda – proč stojí za to ji vyzkoušet?

Publikováno v sekci ZdravíKouzelná alternativní Ájurvéda působí přirozeně na potřeby každé ženy i muže. Vychází z přírodních a tisíce let prověřených poznatků. Učí nás pochopit sebe, přírodu a vzájemný soulad. Je to metoda tak přirozená, že si nemusíte vyčítat salát k večeři nebo zákusek ke kávě. Právě tím, jak se snaží navrátit nás k přirozenosti a vlastním potřebám, nevyvolává výčitky. Ájurvéda neříká, co je špatně, nemá žádná pravidla, obecné postupy nebo škatulky.  A navíc má jedinečné účinky na lidský organismus, kterým propadá stále více nejen českých žen! A co více vám může Ájurvéda přinést?

Žít podle Ájurvédy je tak snadné!

 olej

Chcete vyzkoušet Ájurvédu v praxi? Vmíchejte ji do svého života. Dotýká se totiž všeho, má ucelený systém výživy, farmakologie, prevence, detoxikace i relaxačních technik! To znamená, že můžete změnit i jídelníček, používat na tělo kosmetické přípravky nebo si užít masáž. Ájurvédská masáž je hotový zázrak! Snoubí v sobě léčbu a hluboké relaxace. Člověk se po masáži cítí jako znovuzrozený, nabitý novo životní energií. Speciální techniky dokážou pomoci při léčbě kožních onemocnění. Ájurvéda využívá zázračné oleje, které dodají pokožce jemnost a hladký vzhled. Jsou báječným pomocníkem pro domácí masáže, relaxaci a uvolnění. Zlepší se i vaše psychika, smysly a vzhled pokožky.

 cviky

Na zkoušku rozhodně stojí i ájurvédské terapie, které pomáhají v řešení mnoha onemocnění. Při pravidelném absolvování těchto kúr zaženete migrénu, onemocnění pohybového aparátu i uvolnění psychiky od stresu a napětí. Skvěle poslouží lidem, kteří potřebují vypnout, cítí se slabě, mají pravidelnou fyzickou námahu a bolí je svaly. Individuální přístup Ájurvédských technik je na míru každému. Řeší příčinu onemocnění, působí komplexně na celé tělo i ducha a navíc je zcela bez chemie. Zařaďte do svého života ájurvédu pomocí prostředků, které se nachází v přírodě, jsou zcela přirozené a uvidíte, že se brzy zbavíte nepříjemných bolestí zad, krku, bolestí hlavy, ale i nechtěných tukových váčků.

Autor úvodního obrázku: adamshomestaycochin

Autor obrázku v textu:  Naomi King

Autor obrázku v textu:  fabola
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , ,

Vložit komentář