Příspěvky označené štítkem ‘nákupy’

Letošní Vánoce bez dluhů

Publikováno v sekci Rodina

Čas Vánoc pro většinu znamená jediné – omezování, šetření a nákup všeho možného pro spokojené svátky celé rodiny. Neděláte ale někde chybu? Mít šťastné Vánoce přece nutně nemusí znamenat nakoupit nejdražší dárky, hračky a nanosit domů tašky s horou jídla. Než se tedy pustíte do nákupů, zvažte několik faktů, které vám mohou ušetřit konečnou sumu za dárky i nákupy jídla a především odlehčí vašemu rodinnému rozpočtu. Jak na to?Adventní nákupy – co vám nesmí chybět ve skříni?

Publikováno v sekci Móda a krása

Hledáte stylové a trendy kousky, které se hned neokoukají, budete s nimi pokaždé za hvězdu a zkrátka vám udělají velkou službu během celé zimy? Pořiďte si tyto jedinečné kousky, se kterými vás bude zima bavit! Prohlédněte si, jaké modely právě frčí a s čím budete okouzlující v zaměstnání, na večírku nebo jen tak s taškou v ruce při procházce městem!Kam na (před)vánoční nákupy? 1. část

Publikováno v sekci Móda a krása

Vánoce – davové šílenství, které probíhá v obchodech, kdy zákazníci vypleňují obchody s kosmetickým zbožím, kupují hračky, oblečení a jídlo, zůstává stejné každý rok. Co takhle letos zkusit něco jiného? Zaleťte si do pulsujících metropolí, kde najdete s předstihem originální dárky, nové kolekce světových návrhářů a kromě toho i zážitky, které vás čekají. Vyrazte s maminkou, kamarádkou nebo přáteli do měst, kde najdete nízké ceny a špičkové zboží.Letošní Vánoce bez stresu!

Publikováno v sekci Bydlení a domácnost

Do Vánoc zbývají ještě necelé dva měsíce, ale čas letí jak zběsilý a najednou si uvědomíte, že do Vánoc zbývá týden a vy nemáte nic nachystáno. Každoroční shon a stres však můžete letos konečně obelstít. Shánění dárků pro celou rodinu, pečení cukroví, vánoční úklid a dekorace jsou pro mnoho žen velice unavující. Dejte přípravám řád a nenechte se vytočit předvánočním šílenstvím.