Příspěvky označené štítkem ‘zima’

Adventní nákupy – co vám nesmí chybět ve skříni?

Publikováno v sekci Móda a krása

Hledáte stylové a trendy kousky, které se hned neokoukají, budete s nimi pokaždé za hvězdu a zkrátka vám udělají velkou službu během celé zimy? Pořiďte si tyto jedinečné kousky, se kterými vás bude zima bavit! Prohlédněte si, jaké modely právě frčí a s čím budete okouzlující v zaměstnání, na večírku nebo jen tak s taškou v ruce při procházce městem!Rodinná zábava na čerstvém vzduchu

Publikováno v sekci Rodina

Čas na hry a zábavu společně s celou rodinou se najde vždycky. V kterémkoli ročním období si můžete užít společně s manželem a dětmi legraci a podělit se o své zážitky i dojmy. Určitě si každá maminka vzpomíná, jakou radost ji rodiče udělali, když se s rodiči vydali na výlet nebo si zahráli nějakou hru. Dopřejte i vy svým dětem radost, kterou jim uděláte pohodovými chvílemi strávenými s vámi.Dejte rýmě sbohem!

Publikováno v sekci Zdraví

A je to zase tady! Zima udeřila a s ní i období, kdy nás provází ucpaný nos, těžká hlava a nezastavitelná rýma. A právě rýma patří mezi nejnepříjemnější aspekty zimy. Zarudlý a odřený nos doprovázený v některých případech i opary dokáží pěkně znechutit den. Nekonečná spotřeba kapesníků a plný nos, díky kterému ani pořádně necítíte vůně a chutě jsou způsobeny pořádně odolným virem, který se přenáší vzduchem i dotykem. I přes důkladnou prevenci se stejně rýmě nevyhnete. Podívejte se na pár tipů, jak si  při rýmě pomoci a být brzy fit.