Příspěvky označené štítkem ‘sex’

Když si chcete zpestřit milostnou předehru

Publikováno v sekci Sex a vztahy

Především pro dámy se řadí předehra na samý vrchol rozkoše a to výrazně více, než samotný akt. Ženy zkrátka milují něžné polibky, hlazení, šeptání do ouška, kousání a šimrání, které předchází slastnému milování s partnerem. Bohužel, u pánů je to přesně naopak s tím rozdílem, že po vyvrcholení do pěti minut usínají. Pokud tomu tak u vás doma není, můžete si gratulovat. Muže sice nepředěláte a jejich vyvrcholení bude poslední snahou s vámi komunikovat, na líbačku můžete rovnou zapomenout, trošičku okořenit a vylepšit však můžete alespoň milostnou předehru. Připravili jsme pro vás pár tipů, se kterými se budete chtít milovat každý den!Jak mít úspěšný den? Držte se těchto zásad!

Publikováno v sekci Sex a vztahy

Vstát, prožít celý den a večer si sesumírovat úspěchy včetně nevydařených akcí a dojít k závěru, že se skutečně vše vyvedlo, se zřejmě často nestává. Chcete-li ale prožít úspěšný den, zajistit si pracovní postup, vyhrát řadu soubojů a navíc se vracet ke šťastnému manželovi a spokojeným dětem, stačí se řídit jednoduchými radami, které vám zajistí opravdovou spokojenost a sílu do dalších dní. Jak na to?Když chcete zažít něco nového v ložnici…

Publikováno v sekci Sex a vztahy

….musíte přestat snít a vrhnout se do víru realizace. Už se nemusíte potýkat jen s misionářskou polohou při zhasnutém světle nebo rychlovkou po večeři. Fenomén jménem 50 odstínů šedi se dá nahradit i něčím lehčím, kdy zažijete něco vzrušivějšího a vkusnějšího než porno. Vaše ložnice bude nabitá lechtivou energií. Co pro to udělat? Nemusíte hned pokoušet zdraví a strkat si hlavu za nohu, abyste objevily nové polohy. Přečtěte si něco jiného než jen odstíny šedi a načerpejte nový sexy elán!

Jaký jste milostný typ? Napovíme vám!

Publikováno v sekci Sex a vztahy

Podle nové vědě o spojení lidí se dají všichni rozdělit do tří typů, které vycházejí z chování ve vztazích. Uvědomit si, jaký jste typ, je klíčem k lásce a spokojenému životu. Nevěříte? Přečtěte si, co děláte špatně a na kterých vlastnostech můžete zapracovat. Díky pochopení milostného typu zjistíte, kdo se k vám hodí, s kým bude váš vztah skřípat a jak vylepšit stávající partnerství.Po čem muži touží?

Publikováno v sekci Sex a vztahy

Kterékoliv ženy se zeptáte, po čem muži touží v posteli, dostane se vám jednoznačné odpovědi – sex. Zamyslely jste se ale, dámy, jestli existují i jiné věci, které muži v ložnici ocení? My jsme pro vás připravili pár tipů, kterými vyvedete svého partnera do údivu a nadšení, jako malého kluka. Naši muži naštěstí upouštění od tradičního sexu výhradně v ložnici, čehož musíme náležitě využít a začít ložnici směřovat úplně jiným směrem!

Důkaz, že jste našla toho pravého – existuje! 1. díl

Publikováno v sekci Sex a vztahy

Váháte, zda žijete skutečně s tím pravým? Poznala jste někoho, s kým si dokážete představit harmonický zbytek života, ale stále ve vás hlodá malá dušička, zda je to opravdu ten pravý s velkým p? Dejte si pozor na varovné signály, které svědčí o opaku! Už se nemusíte trápit tím, že jste si myslela, že je skutečně tím osudovým mužem a potom plakat nad rozlitým mlékem. Přečtěte si, jak opravdu poznáte, že jde o skutečnou lásku vašeho života!Když ve vaší ložnici chybí… SEX

Publikováno v sekci Sex a vztahy

Znáte to, mluví o tom všichni stejně – manželský sex je nudný a víceméně je to pouze jakási společenská povinnost, aby se neřeklo. Vášeň je slovo, které se v manželské ložnici zpravidla neobjevuje, uvolněné dovádění a experimenty v nových pozicích se vytratily a vám nezbývá, než s tím konečně něco udělat!