Příspěvky označené štítkem ‘masáže’

Zvedněte si náladu aromaterapií

Publikováno v sekci Zdraví

Špatná nálada z nevydařeného dne, stres a napětí – to vše může mít vliv na vaše zdraví, ale i rodinné a přátelské vztahy. Nenechte se ničit starostmi, odpočiňte si a naberte nové síly jedním z nejpříjemnějších způsobů a to aromaterapií. Vůně působí blahodárně na tělo a především mysl.  Není žádným tajemstvím, že příjemná vůně dokáže navodit dobrou náladu a pomůže vám tak řešit starosti s úsměvem.Prosinec ve znamení masáží II. díl

Publikováno v sekci Bydlení a domácnost

Vánoce by měly být časem klidu a pohody v rodinném kruhu, s přáteli a vašimi nejbližšími. Pro většinu z nás je to ale především shon, zdlouhavé nákupy, důkladné úklidy a nervozita. Během vánočních svátků si udělejte konečně čas sami na sebe a nadělte si pod stromeček masáž, která vás zbaví stresu, nachlazení i bolavých beder. Masáže vám pomohou se cítit lépe, uvolnit mysl i ochutnat Vánoce z jiného pohledu.Lázně u vás doma!

Publikováno v sekci Zdraví

Možná na vás přišla první podzimní deprese nebo se jen potřebujete pořádně uvolnit po náročné práci. Myslete na sebe a hýčkejte se! Připravili jsme pro vás jednoduchý recept, jak si připravit blaho v koupelně díky voňavé pěně a kvalitní kosmetice, díky níž bude vaše pokožka vláčná a mysl uklidněná.