Příspěvky označené štítkem ‘fashion’

Oblečte si nezapomenutelné šedesátky!

Publikováno v sekci Móda a krása

I když to může chvílemi vypadat, že šedesátá léta jsou nenávratně pryč, vždy se obleví na nějakou dobu alespoň prvky, které nosíme stále a nedokážeme se jich vzdát. Proto áčkově střižené sukně, pastelové barvy, chlupaté svetry a typické retro barvy nevyjdou nikdy z módy! V kolekcích se stále objevují modely s nádechem elegantních šedesátých let, které představuje například Louis Vuitton, Tory Buch nebo třeba Carven. Zapomeňte na sladce naivní holku, s modely od předních návrhářů budete vždy za elegantní ženu, která si je jistá v oblékání krajky, kožešiny nebo třeba tolik ožehavé kůže.Adventní nákupy – co vám nesmí chybět ve skříni?

Publikováno v sekci Móda a krása

Hledáte stylové a trendy kousky, které se hned neokoukají, budete s nimi pokaždé za hvězdu a zkrátka vám udělají velkou službu během celé zimy? Pořiďte si tyto jedinečné kousky, se kterými vás bude zima bavit! Prohlédněte si, jaké modely právě frčí a s čím budete okouzlující v zaměstnání, na večírku nebo jen tak s taškou v ruce při procházce městem!Dolce & Gabbana – italský fenomén

Publikováno v sekci Móda a krása

Slunná Itálie je domovem mnoha světově proslulých módních značek. Dolce & Gabbana patří k oblíbené a populární značce v mnoha státech po celém světě. Slavná éra této značky započala v roce 1985, kdy dva návrháři Domenico Dolce a Stefano Gabbana tuto proslulou značku založili. Inspirujte se i vy jedinečnou a nenapodobitelnou módou plnou vkusu a elegance, kterou hojně oblékají celebrity nejen při slavnostních událostech. Modely Dolce & Gabbana má nepřeberné množství fotek z červených koberců, což svědčí o jejich originalitě a výjimečnosti.