Příspěvky označené štítkem ‘vánoce’1 týden do Vánoc!

Publikováno v sekci Rodina

Jeden týden do Vánoc se už ze všech rádií linou sváteční koledy, v práci začínají ochutnávky cukroví od kolegyň, které se předhánění v počtu napečených druhů cukroví a doma začíná houstnout atmosféra, protože dotěrné dotazy vašich ratolestí, jestli letos dostanou od Ježíška mluvící panenku nebo nejnovější Lego, se nedají vydržet. Řekněte stop vánočnímu děsu a užijte si poklidné svátky tak, jak se o nich zpívá a píše!2 týdny do Vánoc!

Publikováno v sekci Rodina

Dva týdny před Vánoci už začíná opravdové šílenství! Kolegyně v práci hlásí, co všechno už mají hotovo a vy stále nic? Nebojte, tento rok zvládnete vše v poklidu a s dostatečným předstihem, i když vedle kolegyň vypadáte jako chudá příbuzná, protože nemáte ještě salát, napečeno a po bytě nevoní živý stromek? Dva týdny do Vánoc jsou ideálním časem, kdy zase trošku víc domácnost přiblížit sváteční atmosféře!Vánoční šílenství – jak to vidí chlap? II. část

Publikováno v sekci Zdraví

Muži vnímají i balení dárků za zbytečnost. Spočítejte si práci, kterou si s úhledně zabalenými balíčky dáte a doba, která trvá vašim nejbližším, než dárky rozbalí, je to skutečně zbytečná práce. Vsaďte letos na papírové dárkové tašky s vánočními motivy a vzory a máte ušetřeno i několik hodin! Co dalšího si muži myslí o Vánocích a přípravách, které jim ženy obětují? Nechte se inspirovat muži a prožijte letos tak trochu chlapské svátky!3 týdny do Vánoc!

Publikováno v sekci Rodina

Co dělat, když do Vánoc zbývají pouhé tři týdny? S naším jednoduchým manuálem zvládnete vše včas, bez zbytečné „honičky“ a s dostatečným předstihem na to, dát si v poklizeném obýváku ještě nohy nahoru a vypít si první letošní svařené víno! Inspirujte se a zařiďte vše s přehledem!

(necelé) 4 týdny do Vánoc!

Publikováno v sekci Rodina

Ač jste si v srpnu říkaly, že do Vánoc je spousta času a letos určitě stihnete uklidit včas, objednat či upéct vlastní cukroví, nakoupit postupně dárky tak, aby vaše peněženka nezažila finanční infarkt, a vaše výzdoba bude letos bezkonkurenční? Ale jaksi zjišťujete, že první svíce z adventního věnce už zahořela a jaksi jste bez dárků, bez výzdoby, o cukroví ani nemluvě a jediné, co vás napadá, je se ze stresu, který vás čeká, přejíst? Máme řešení! S námi zvládnete vše! Přečtěte si manuál, jak si užít vánoční svátky a advent plný pohody.Letošní Vánoce bez dluhů

Publikováno v sekci Rodina

Čas Vánoc pro většinu znamená jediné – omezování, šetření a nákup všeho možného pro spokojené svátky celé rodiny. Neděláte ale někde chybu? Mít šťastné Vánoce přece nutně nemusí znamenat nakoupit nejdražší dárky, hračky a nanosit domů tašky s horou jídla. Než se tedy pustíte do nákupů, zvažte několik faktů, které vám mohou ušetřit konečnou sumu za dárky i nákupy jídla a především odlehčí vašemu rodinnému rozpočtu. Jak na to?Adventní nákupy – co vám nesmí chybět ve skříni?

Publikováno v sekci Móda a krása

Hledáte stylové a trendy kousky, které se hned neokoukají, budete s nimi pokaždé za hvězdu a zkrátka vám udělají velkou službu během celé zimy? Pořiďte si tyto jedinečné kousky, se kterými vás bude zima bavit! Prohlédněte si, jaké modely právě frčí a s čím budete okouzlující v zaměstnání, na večírku nebo jen tak s taškou v ruce při procházce městem!Věří vaše děti na Ježíška?

Publikováno v sekci Rodina

S blížícími se Vánoci přichází i čas, kdy zejména rodiče řeší otázku vhodných dárků pro své děti. Smysl Vánoc je všem jasný, ale vidět své dítě, jak se rozplývá nad vánočními dárky s vědomím, že právě u vás v obýváku byl Ježíšek, patří k těm nejzářivějším. Nenápadné přemisťování dárků pod stromeček a pak vytoužené zazvonění zvonečku, kvůli kterému děti sní sváteční večeři v rekordním čase, patří ke každoročně opakující se scéně. Věří stále vaše děti na Ježíška nebo už opustily dětskou naivitu a Vánoce se staly poklidným obdobím bez napjatého čekání?