Příspěvky označené štítkem ‘láska’

Zásnubní prsten – první krok do manželství

Publikováno v sekci Móda a krása

Už se vás někdo zeptal, jaký bude váš zásnubní den? Jde totiž o den, kdy se rozhodnete strávit zbytek života s někým, koho milujete. V mnoha zemích je dokonce proces zásnub považován za mnohem důležitější akt než samotná svatba. Zásnuby totiž určují, s kým budete prožívat krásné i těžké časy a s kým zestárnete. Zásnuby jsou překrásným momentem, na něž se nezapomíná.Partnerské přezdívky – znáte ty nejčastější?

Publikováno v sekci Rodina

Přezdívky nejsou pro nikoho žádnou neznámou. Už jako děti jsme si pěkných pár přezdívek vysloužili a přitom k jejich získání mnohdy stačila jen maličkost. Když rozdávají přezdívky děti, neberou si žádné servítky a udělují je na základě nějaké podoby, oblíbené seriálové postavy či jmen a slov, které zkomolí a vdechnou i na první pohled obyčejným slovům rozkošný nádech. Není divu, že často slýcháme oslovení typu „brejloun, buřt, dumbo nebo   hraběna či prcek“. V dospělosti se přezdívky mění. Často se v nich promítá humor a společně prožité zážitky. Jak je to ale u partnerů? Máte i vy nějakou oblíbenou přezdívku?

Gesta, která ocení každá žena

Publikováno v sekci Rodina, Sex a vztahy

Láska – toužíme po ni všichni bez rozdílu věku. Bohužel to není vždy s láskou jednoduché, přináší s sebou kromě radosti a štěstí také hádky, utrpení a starosti. Pokud si ale myslíte, že ženy touží po romantice v podobě květin a čokoládových bonbonů, jste na velikém omylu. Podle posledních průzkumů ženy mnohem více než romantická gesta ocení pomoc v domácnosti. Jak vašeho miláčka nakopnout, aby udělal konečně něco, čím vám dokáže svou lásku?Jaký jste milostný typ? Napovíme vám!

Publikováno v sekci Sex a vztahy

Podle nové vědě o spojení lidí se dají všichni rozdělit do tří typů, které vycházejí z chování ve vztazích. Uvědomit si, jaký jste typ, je klíčem k lásce a spokojenému životu. Nevěříte? Přečtěte si, co děláte špatně a na kterých vlastnostech můžete zapracovat. Díky pochopení milostného typu zjistíte, kdo se k vám hodí, s kým bude váš vztah skřípat a jak vylepšit stávající partnerství.Máte doma maminčina mazánka?

Publikováno v sekci Sex a vztahy

V drtivé většině případů se zkrátka maminky s nastávajícími snachami nesnesou. Čím to je? Maminky chtějí pro své synáčky to nejlepší a tak není divu, že budoucí snacha musí podstoupit mnohdy téměř výslechové akce, zkoušky a teprve až maminka rozhodne, zda uspěla, uvolní synáčka ze své mateřsky sevřené náruče. Bojíte se, že i vy máte doma takového mazánka, který si bez maminky ani ve třiceti nezaváže sám tkaničku? Přečtěte si následující signály, které by vám mohly otevřít oči!

Důkaz, že jste našla toho pravého – existuje! 1. díl

Publikováno v sekci Sex a vztahy

Váháte, zda žijete skutečně s tím pravým? Poznala jste někoho, s kým si dokážete představit harmonický zbytek života, ale stále ve vás hlodá malá dušička, zda je to opravdu ten pravý s velkým p? Dejte si pozor na varovné signály, které svědčí o opaku! Už se nemusíte trápit tím, že jste si myslela, že je skutečně tím osudovým mužem a potom plakat nad rozlitým mlékem. Přečtěte si, jak opravdu poznáte, že jde o skutečnou lásku vašeho života!Svátek zamilovaných 2. díl inspirace

Publikováno v sekci Sex a vztahy

Stále hledáte dokonalý dárek, který by za vás řekl, jak moc vám na vaší drahé polovičce záleží, jak moc ji milujete a chcete s ní být? Zkuste letos něco jiného než bonboniéru nebo laciná srdíčka. Máme pro vás zajímavé nápady, které potěší úplně každého. Najděte i vy vhodný dárek pro vašeho Valentýna!