Příspěvky označené štítkem ‘děti’

Kam vyrazit k vodě? Užijte si vodní hrátky v Česku!

Publikováno v sekci Rodina

Čeká vás dovolená u moře až za dlouho? Nebo už máte po dovolence a hledáte víkendové zpestření, kde svlažíte horké tělo? Pak si zkuste zajet na vyhlášená místa u nás v matičce zemi. Příjemně strávíte den v aquaparku, u rybníka, s dětmi mezi skluzavkami nebo na neprobádaných místech s přírodními či veřejnými koupališti. Kde to letos bude stát za návštěvu?Velikonoční malování

Publikováno v sekci Rodina

Velikonoce se kvapem blíží a s nimi i pečení beránků, pletení pomlázek a samozřejmě malování vajec. Rozmanité a pestré zdobení vajíček může být skvělou zábavou pro vás i děti a své výtvory můžete použít jako velikonoční dekorace v interiéru, ale také jako výslužku pro malé koledníky. Pusťte se do velikonočního malování vajec a pochlubte se svými originálními výrobky!

V čem (si) ženy lžou?

Publikováno v sekci Rodina

Přemýšlely jste někdy, milé dámy, v čem nepřiznáme pravdu ani samy sobě? Vybrali jsme pro vás pár situací, které jste možná také zažily a ve kterých se poznáte. Ale co, muži přece taky lžou a malé nevinné lži, jako například „od zítřka držím dietu“, skutečně nikomu neublíží – bohužel, pouze vaší postavě. V čem tedy ženy nejvíce lžou samy sobě?Věří vaše děti na Ježíška?

Publikováno v sekci Rodina

S blížícími se Vánoci přichází i čas, kdy zejména rodiče řeší otázku vhodných dárků pro své děti. Smysl Vánoc je všem jasný, ale vidět své dítě, jak se rozplývá nad vánočními dárky s vědomím, že právě u vás v obýváku byl Ježíšek, patří k těm nejzářivějším. Nenápadné přemisťování dárků pod stromeček a pak vytoužené zazvonění zvonečku, kvůli kterému děti sní sváteční večeři v rekordním čase, patří ke každoročně opakující se scéně. Věří stále vaše děti na Ježíška nebo už opustily dětskou naivitu a Vánoce se staly poklidným obdobím bez napjatého čekání?Domácí lékárna aneb jak se rychle zbavit podzimních neduhů

Publikováno v sekci Zdraví

Nachlazení, kašel, rýma, ucpané dutiny a opary. Bohužel i tyto nepříjemnosti patří k podzimu a zimě. Špatná nálada ze stavu, který vás omezuje v práci nebo znemožní dětem jít do školy, vás ale nemusí trápit dlouho. Jak tedy rychle z pohodlí domova zakročit a pomoci sobě nebo dětem a zabránit nemoci, aby se rozrostla do větších rozměrů? Pomoci můžou i chytré domácí recepty. Vyzkoušejte je a podělte se s námi o vlastní zkušenosti s domácími medicínami!Partnerské přezdívky – znáte ty nejčastější?

Publikováno v sekci Rodina

Přezdívky nejsou pro nikoho žádnou neznámou. Už jako děti jsme si pěkných pár přezdívek vysloužili a přitom k jejich získání mnohdy stačila jen maličkost. Když rozdávají přezdívky děti, neberou si žádné servítky a udělují je na základě nějaké podoby, oblíbené seriálové postavy či jmen a slov, které zkomolí a vdechnou i na první pohled obyčejným slovům rozkošný nádech. Není divu, že často slýcháme oslovení typu „brejloun, buřt, dumbo nebo   hraběna či prcek“. V dospělosti se přezdívky mění. Často se v nich promítá humor a společně prožité zážitky. Jak je to ale u partnerů? Máte i vy nějakou oblíbenou přezdívku?Kam vyrazit za babím létem?

Publikováno v sekci Rodina

Léto sice končí posledním srpnovým dnem, i přesto si můžete užít prodloužené víkendy a vydat se na další nová místa, kde můžete aktivně odpočívat nebo se nechat omámit čistou krásou přírody. A nemusíte hned cestovat letadlem na druhý konec světa! Krásná místa si zamilujete u nás i nedalekých sousedů. Vyrazte třeba do Rakouska, Itálie nebo prožijte babí léto v českých horách a na místech, kam se budete vždy rádi vracet.Rodinná zábava na čerstvém vzduchu

Publikováno v sekci Rodina

Čas na hry a zábavu společně s celou rodinou se najde vždycky. V kterémkoli ročním období si můžete užít společně s manželem a dětmi legraci a podělit se o své zážitky i dojmy. Určitě si každá maminka vzpomíná, jakou radost ji rodiče udělali, když se s rodiči vydali na výlet nebo si zahráli nějakou hru. Dopřejte i vy svým dětem radost, kterou jim uděláte pohodovými chvílemi strávenými s vámi.Hurá, dovolená je tady!

Publikováno v sekci Zdraví

Už se nemůžete dočkat, až vyrazíte s rodinou na dovolenou, odpočinete si od práce, starostí v domácnosti a užijete si hřejivých paprsků sluníčka a zaslouženého odpočinku. Na co ale nesmíte zapomenout, než se na cestu vydáte? Často totiž zapomínáme, že nejdůležitější je šťastný návrat domů.