Příspěvky označené štítkem ‘vrásky’

Strašák v podobě stárnutí pleti

Publikováno v sekci Móda a krása

Mladistvý a svěží vzhled by si bezpochyby chtěla navždy uchovat každá žena. Bohužel stopy času se začnou dříve nebo později projevovat a pleť procesu stárnutí neunikne. První známky stárnutí a jemné vrásky se objevují u žen již mezi 25. – 30. rokem.  Dobrou zprávou je, že se dá stárnutí správnou péči zpomalit a ošálit tak vlastní věk. Samozřejmě se neobejdete bez účinných kosmetických přípravků a své místo by si v péči o pleť měl najít i přirozený lifting neboli obličejová gymnastika.

Zatočte s vrásky s galvanickou žehličkou!

Publikováno v sekci Móda a krása

Máte pocit, že vaše pleť už není, co bývala? Pozorujete přibývající vrásky a povadlé tváře? Dnes už naštěstí existují způsoby, jak se i doma můžete postarat o znovu svěží vzhled. Plastické operace jsou sice stále velmi v kurzu, ale proč zbytečně podstupovat bolestivé a finančně nákladné zákroky? Galvanická žehlička svými funkcemi rozjasní a oživí vaši pleť, a vy se budete cítit jako vyměněná. Galvanickou žehličku můžete rovněž použít na zkrásnění dekoltu. Žehlička je malá, skladná a dalo by se říci, že na pohled velmi sympatická. Objevte její kouzlo založené na jednoduchém principu i vy!Krásná žena

Krásná v každém věku

Publikováno v sekci Móda a krása

Každá žena by o sebe měla pečovat a vůbec nezáleží, jestli má třicet let nebo právě oslaví padesátiny. Pokud chcete mít zářivou a stále mladě vypadající pokožku, věnujte ji tu správnou a pravidelnou péči. Pokud si ovšem myslíte, že každodenní péče spočívá v odlíčení, jste na velkém omylu. Pro zdravou pokožku je nezbytné nejen ošetření pleti, ale také používání vhodné kosmetiky a zdravý životní styl.