Příspěvky označené štítkem ‘svátky’

Velikonoční malování

Publikováno v sekci Rodina

Velikonoce se kvapem blíží a s nimi i pečení beránků, pletení pomlázek a samozřejmě malování vajec. Rozmanité a pestré zdobení vajíček může být skvělou zábavou pro vás i děti a své výtvory můžete použít jako velikonoční dekorace v interiéru, ale také jako výslužku pro malé koledníky. Pusťte se do velikonočního malování vajec a pochlubte se svými originálními výrobky!

(necelé) 4 týdny do Vánoc!

Publikováno v sekci Rodina

Ač jste si v srpnu říkaly, že do Vánoc je spousta času a letos určitě stihnete uklidit včas, objednat či upéct vlastní cukroví, nakoupit postupně dárky tak, aby vaše peněženka nezažila finanční infarkt, a vaše výzdoba bude letos bezkonkurenční? Ale jaksi zjišťujete, že první svíce z adventního věnce už zahořela a jaksi jste bez dárků, bez výzdoby, o cukroví ani nemluvě a jediné, co vás napadá, je se ze stresu, který vás čeká, přejíst? Máme řešení! S námi zvládnete vše! Přečtěte si manuál, jak si užít vánoční svátky a advent plný pohody.Letošní Vánoce bez dluhů

Publikováno v sekci Rodina

Čas Vánoc pro většinu znamená jediné – omezování, šetření a nákup všeho možného pro spokojené svátky celé rodiny. Neděláte ale někde chybu? Mít šťastné Vánoce přece nutně nemusí znamenat nakoupit nejdražší dárky, hračky a nanosit domů tašky s horou jídla. Než se tedy pustíte do nákupů, zvažte několik faktů, které vám mohou ušetřit konečnou sumu za dárky i nákupy jídla a především odlehčí vašemu rodinnému rozpočtu. Jak na to?Věří vaše děti na Ježíška?

Publikováno v sekci Rodina

S blížícími se Vánoci přichází i čas, kdy zejména rodiče řeší otázku vhodných dárků pro své děti. Smysl Vánoc je všem jasný, ale vidět své dítě, jak se rozplývá nad vánočními dárky s vědomím, že právě u vás v obýváku byl Ježíšek, patří k těm nejzářivějším. Nenápadné přemisťování dárků pod stromeček a pak vytoužené zazvonění zvonečku, kvůli kterému děti sní sváteční večeři v rekordním čase, patří ke každoročně opakující se scéně. Věří stále vaše děti na Ježíška nebo už opustily dětskou naivitu a Vánoce se staly poklidným obdobím bez napjatého čekání?