Příspěvky označené štítkem ‘dovolená’

Tipy na letní počteníčko

Publikováno v sekci Rodina

Léto a prázdniny jsou už doslova za dveřmi. Vy už máte jistě před očima osvěžující koupání u vody nebo moře, zábavné grilovačky s rodinou a přáteli, návštěvy různých památek nebo nezapomenutelný pobyt na horách. K létu ale patří také chvíle pohody a relaxu, které se jednoduše neobejdou bez knížky. Víte, jaké knihy byste si měly nachystat k příjemnému posezení na zahrádce nebo na cesty?2 týdny do Vánoc!

Publikováno v sekci Rodina

Dva týdny před Vánoci už začíná opravdové šílenství! Kolegyně v práci hlásí, co všechno už mají hotovo a vy stále nic? Nebojte, tento rok zvládnete vše v poklidu a s dostatečným předstihem, i když vedle kolegyň vypadáte jako chudá příbuzná, protože nemáte ještě salát, napečeno a po bytě nevoní živý stromek? Dva týdny do Vánoc jsou ideálním časem, kdy zase trošku víc domácnost přiblížit sváteční atmosféře!Hurá, dovolená je tady!

Publikováno v sekci Zdraví

Už se nemůžete dočkat, až vyrazíte s rodinou na dovolenou, odpočinete si od práce, starostí v domácnosti a užijete si hřejivých paprsků sluníčka a zaslouženého odpočinku. Na co ale nesmíte zapomenout, než se na cestu vydáte? Často totiž zapomínáme, že nejdůležitější je šťastný návrat domů.Letošní dovolená? Aktivně!

Publikováno v sekci Rodina, Zdraví

Toužíte strávit dovolenou jinak? Už vás nebaví opékat svoje tělo na sluníčku, ale chcete zažít něco nového? Staňte se dobrodruhem a opepřete si letní zážitky. Už nemusíte ukazovat fotky  z dovolené, kde se celý den válíte na pláži, trendy jsou aktivní dovolené, při kterých se nejen pobavíte, ale shodíte i pár kil.