Příspěvky označené štítkem ‘zdravá pleť’

Zbavte své tělo nečistot

Publikováno v sekci Zdraví

Trápí vás únava? Máte problémy s trávením či imunitou? Detoxikace organismu pomůže tělu opět najít svou potřebnou rovnováhu a zvládnutí větší zátěže. Detoxikace organismu zbaví tělo a orgánů nežádoucích nečistot neboli toxinů. Celá procedura by měla probíhat v období, kdy nejste zatížení stresem a netrpíte vážným onemocněním. Detoxikace by neměla být kratší než 21 dnů a proto je potřeba si dobře uvědomit, že pro její úspěšné zvládnutí se budete muset vzdát jídel, která váš organismus zanáší.Projezte se ke kráse

Publikováno v sekci Móda a krása, Zdraví

Přemýšlíte nad tím, proč vám po čokoládě naskáčou zarudlé pupínky nebo vás trápí vypadávání vlasů a ochablá kůže? Zaměřte se na potraviny, které vám přidají na kráse. Nemusíte užívat speciální a často zbytečně drahé přípravky, sáhněte po těch levnějších variantách, které se skrývají ve vaší lednici a spíži.Zatočte s vrásky s galvanickou žehličkou!

Publikováno v sekci Móda a krása

Máte pocit, že vaše pleť už není, co bývala? Pozorujete přibývající vrásky a povadlé tváře? Dnes už naštěstí existují způsoby, jak se i doma můžete postarat o znovu svěží vzhled. Plastické operace jsou sice stále velmi v kurzu, ale proč zbytečně podstupovat bolestivé a finančně nákladné zákroky? Galvanická žehlička svými funkcemi rozjasní a oživí vaši pleť, a vy se budete cítit jako vyměněná. Galvanickou žehličku můžete rovněž použít na zkrásnění dekoltu. Žehlička je malá, skladná a dalo by se říci, že na pohled velmi sympatická. Objevte její kouzlo založené na jednoduchém principu i vy!