Jak mít úspěšný den? Držte se těchto zásad!

Publikováno v sekci Sex a vztahyVstát, prožít celý den a večer si sesumírovat úspěchy včetně nevydařených akcí a dojít k závěru, že se skutečně vše vyvedlo, se zřejmě často nestává. Chcete-li ale prožít úspěšný den, zajistit si pracovní postup, vyhrát řadu soubojů a navíc se vracet ke šťastnému manželovi a spokojeným dětem, stačí se řídit jednoduchými radami, které vám zajistí opravdovou spokojenost a sílu do dalších dní. Jak na to?

Ráno? Bez sexu to nepůjde

ranní kafke

Ráno si přivstaňte. Není totiž nic horšího, než když na poslední chvíli vyskočíte z postele, stihnete si obléci ještě mokrou halenku a vyčistit si zuby, ale do práce dorazíte o pět minut později, se zacuchanými vlasy, v ušpiněných botách a navíc bez svačiny. Takhle by to skutečně nešlo, milé dámy. Raději si přivstaňte o 20 minut dřív, v klidu se oblékněte, nachystejte do práce a připravte snídani manželovi do postele nebo dětem do školy. Stále více pracujících oceňuje výhody ranního cvičení, které je vhodné především pro manažery a osoby pracující pod tlakem či ve stresu a napětí. Jde totiž o to, že právě ranní rozcvička vás nabije energií a pomůže vám v boji se stresem, tlakem a úzkostí. Nemusíte ihned do fitness centra, úplně postačí, když si ráno vyběhnete na dvacet minut do parku nebo se svižněji projdete se čtyřnohým miláčkem. Stále populárnější je i cvičení doma, takže hurá nasedněte na rotoped, vyskočte na orbitrek nebo si pusťte online lekci cvičení podle libosti. Jak prosté!

 cvičení

Pokud se nemůžete dokopat k rannímu cvičení, přeci jen existuje aktivita, která vás nabije pozitivní energií a ještě vám vykouzlí úsměv na tváři. Řeč je o milování, při kterém navíc spálíte pár kalorií. Chcete-li započít pracovní den v úspěšném duchu, rozhodně začněte ignorovat některé e-maily, spamy a zbytečné newslettery, které vám zahlcují schránku. Soustřeďte se na podstatný problém, přečtěte si o time managementu a svůj čas začněte využívat efektivněji. Vhodné je rovněž vyměnit e-mailování a smskování za telefonickou komunikaci, která je méně neosobní a navíc rychlejší. Skvělým způsobem, jak zažít spokojený den a skvělý pocit ze sebe sama, získáte především svou sebedůvěrou. Nebojte se říct nahlas, co si myslíte, podporujte své projekty a dejte šanci svým nápadům. A jako mnoho žen, které trápí stále rozdělaná práce, vám musíme napsat jednu zásadní informaci – neustálé přerušování práce či rozdělaného projektu, jež pro vás není prioritou jen proto, že si z vedlejší kanceláře kolegyně začala něco se svým šéfem a hlavním tématem dne je právě jejich včerejší pozdní schůzka, vede jednoznačně k neúspěchům. Proto raději dodělejte i nepříjemný úkol, poperte se se zadáním a udělejte vždy tlustou čáru. V případě úspěchu skutečně neplatí, že se mají věci odkládat, protože tím před sebou akorát valíte neustále se nabalující kouli s potížemi. Vyřešte je a postavte se všemu čelem!

Autor úvodního obrázku: AskDaveTaylor

Autor obrázku v textu: torbakhopper

Autor obrázku v textu: Fort Meade

 
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , , , , ,

Vložit komentář