Mějte úsměv celebrity

Publikováno v sekci Móda a krásaBělení zubů

Podívejte se sem a teď prosím sýýýr! Možná právě tyto okamžiky, kdy se po vás vyžaduje zářivý úsměv na foto, patří k těm nejhorším. Nehezkých zubů a pocitu, že byste se raději zahrabali sto metrů pod zem, než abyste roztáhli pusu do úsměvu, se ale můžete zbavit! Ať už je to dáno stářím, přirozenou barvou skloviny nebo celkovým stavem chrupu, který může být ovlivněn mnoha faktory, vše můžete vyřešit a začít se uvolněně smát. Kvalifikovaní odborníci jsou vám pomocí moderních technologií připraveni okamžitě poradit a hlavně pomoct. 

Konec žlutých zubů

 zubní impl.

První co asi většinu lidí napadne ve spojitosti s okouzlujícím úsměvem, je barva zubů. Se zářivými bílými zuby se bohužel nerodí každý, ale naděje na dosažení ideální barvy zubů se skrývá v různých způsobech jejich bělení. Je pouze na vás, zda se rozhodnete si nechat zuby vybělit jednorázově v ordinaci dentisty, nebo se pustíte do bělení zubů doma, pomocí speciálních nosičů, do kterých se nanáší speciální gel. Konečný výsledek dosažený bělením by měl být viditelný přibližně po dobu dvou let. Nejen bílé zuby dělají hezké fotografie či dobrý dojem. Když vám v řadě zubů jeden nebo více chybí, celková vaše vizáž působí zanedbaně. Obáváte se, že k získání nového zubu, budete muset projít bolestnými a útrpnými procedurami a nakonec vám budou ještě nové zuby vadit? A už jste se zajímali o zubní implantáty? Právě tyto „nastřelovací zuby“ vás ušetří bolestivého broušení zubů. Zubní implantáty nahrazují zuby a kořeny pomocí šroubku, který se začlení do čelisti. Zubní implantáty velice dobře fungují, mnohdy i lépe než původní zuby!

 D

Ať už vám v uvolňujícím a spokojeném úsměvu brání cokoli, můžete to změnit. Pokud závidíte celebritám na červeném koberci jejich oslnivé úsměvy, vězte, že i vy zrovna takový můžete mít. Vezměte odvahu a navštivte odborníka, který vám se stavem zubů pomůže a vykouzlí vám ten správný „americký“ úsměv.

Autor úvodního obrázku: Rob Holdridge, DMD & Associates

Autor obrázku v textu:  Carmel Commons Dental
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , ,

Vložit komentář