Apartmány Liptov v Tatrách – vaše úžasná lyžovačka a nezaměnitelné bydlení

Publikováno v sekci RodinaLéto je nenávratně pryč, ovšem mnozí z nás, kteří mají rády zimu a nejrůznější zimní sporty se nemohou dočkat sněhu. Také už se zaměřujete na skvělé místo, kde letos trávíte zimní dovolenou? Anebo jste s předstihem koupili mikitrička s potiskem, která si každoročně pořizujete při příležitostí letní a zimní dovolené a zbývá už jen vybrat místo zimních radovánek? Pak vsaďte na Tatry. Nebudete litovat.

Úžasné apartmány Liptov

Když řekneme, že jde o úžasné apartmány Liptov, vůbec nebudeme přehánět. A to ani v případě, že jste na superlativy velmi citliví. Tady jde totiž skutečně o ubytování, které ve vás zanechá stopu. Drtivá většina z návštěvníků se sem chce podívat znovu. Krásná atmosféra, příjemné prostředí, hory všude, kde se podíváte, příjemný personál, vynikající kuchyně, vše čisté, udržované, moderní, přesto v souladu s přírodou…

A kde že přesně tyto apartmány najdete? Patří pod známý hotel Liptov s názvem Björnson, který se nachází v malebné části Slovenska v Nízkých Tatrách. Zajišťuje ubytování přímo v srdci střediska Jasná. Hotel je kompletně zrekonstruován, všechny pokoje mají vlastní koupelnu a sociální zařízení. Nechybí ani TV a Wi-Fi připojení.

Tree Houses apartmány

Vraťme se ale k apartmánům, které najdete v patnácti dvojchatách, jež jsou odděleny akustickou pěnou a mohou fungovat buď jako jeden velký apartmán, nebo jako samostatné dva oddělené apartmány. Chatka je určena pro pohodlnou dovolenou čtyřčlenné rodiny se dvěma dětmi. Je možné rezervovat si celou dvouchatku s kapacitou 8 osob, nebo oddělenou jednu chatku s kapacitou 4 osob. Obývací část disponuje gaučem, po jehož rozložení lze získat dvě lůžka. Kapacita chatky se tak zvýší až na 6 osob, takže dvouchatka pojme až 12 osob. S velkou pravděpodobností poznáte ubytování, jaké jen tak nenajdete. Pojďte se podívat na více informací na bjornsonka.sk. Budete nadšení.
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , ,

Vložit komentář