Už máte na letošní podzim nové a kvalitní dámské polobotky? Víme, které se nosí

Publikováno v sekci Móda a krásaMít kvalitní a hezké boty je doslova nutnost, ať už chodíte do zaměstnání, školy, jste na mateřské či rodičovské dovolené nebo se řadíte k seniorům. Boty nás reprezentují doslova na každém kroku. A také jsou těmi, kdo nám pomáhají ke zdravé a pohodlné chůzi, díky níž si budeme užívat každou procházku. Kde ale nakoupit boty a jaké, abyste byli spokojené? Dámské polobotky vybírejte s důvěrou na topankaren.sk.

Kvalitní a levné boty pro každou ženu

Moderní a žádané dámské polobotky jsou např. modely s výraznou a vyšší podrážkou. Díky takové podrážce jsou boty nepřehlédnutelné, velmi hezké, ale hlubší vzorek zajišťuje i vaše bezpečí v deštivém počasí, kdy zem klouže.

Moderní jsou i polobotky s výraznou sponou nebo velkými ozdobnými oky na nártu, které jakoby byly kusem řetězu. Je na vás, jestli se rozhodnete pro černou eleganci, veselou a hravou růžovou barvu nebo třeba sváteční a skvěle kombinovatelné bílé boty, které rozzáří každý outfit. Letos se nosí téměř všechny barvy obuvi.

Zvolte workery pro chladné dny

Svetlohnedé workery Alva, foto: topankaren.sk

Teplejší variantou jsou stylové workery, které jsou výškově po kotníky nebo nad kotníky. Volit můžete mezi modely, které jsou mírně vyteplené, ale i těmi, které mají příjemný a líbivý kožíšek. I tady můžete najít výrazné a vyšší podrážky, což je pozitivní pro každou postavu, protože ji dělají vyšší a opticky štíhlejší. Boty s vyšší podrážkou opticky prodlouží nohy.

Dámska kožená kabelka cez plece Talianska tmavo modrá Carina, foto: kabelkynet.sk

Abyste byly zcela připraveny na podzim a blížící se zimu, podívejte se i na italské kožené kabelky. Díky pestrosti barev, mnoha tvarům a velikostem, si vyberte k polobotkám i workerům. Sáhnout můžete i po kožené ledvince, kterou můžete připnout jak pod bundu, tak pod kabát, nebo ji ledabyle přiznat a přepásat s její pomocí váš podzimní plášť.

Nová kabelka je také skvělým námětem na vánoční dárek. Což takhle koupit jednu vaší dceři a jednu vaší sestře?
Líbil se vám tento článek?

Štítky:

Vložit komentář