Pěstěné ruce jsou vizitkou všech žen

Publikováno v sekci Móda a krásaRuce používáme prakticky pořád a jsou stále vidět. Ruku si podáváme při seznámení nebo při loučení, ukazujeme je při práci na počítači nebo při tanci na večírku. Ruce jsou viditelné zkrátka pořád. I když se to nezdá, vzhled rukou a také nehtů jsou vaší důležitou vizitkou, která by mohla mnohé napovědět. Okousané nehty, záděry nebo suchá kůže může působit nelichotivě jak mezi kolegy, tak i přáteli nebo partnery. Žena, která o sebe nedbá, se může jevit jako nespolehlivá a nestarostlivá. Vyhněte se takovým myšlenkám, které by zanedbané ruce mohly vyvolat.

Vaše ruce si zaslouží pravidelnou péči

nehty2

Ruce jsou náchylné na změny počasí nebo vystavování dlouhodobějšímu účinku mycích či čisticích prostředků. Problém s chemií vyřešíte jednoduše pomocí rukavic, ale co popraskané a suché ruce od mrazu? Tady už nepomohou pouze teplé rukavice, ale musíte sáhnout i po jiných přípravcích, které jsou naštěstí běžně dostupné v drogerii. K dispozici máte mnoho krémů, které vašim rukám dodají dokonalou hydrataci. Klasická Indulona v tomto ohledu nadále patří ke špičce v péči o ruce. Kvalitní krémy také najdete v řadách od Garnier, Eucerin nebo Neutrogena. Pokud potřebujete ruce i prohřát dopřejte si masáž rukou. Nemusíte ani jít k masérovi. Šikovná kamarádka nebo partner vám s masáží rukou mohou bez problému pomoci. Pokožka bude vláčná, ruce uvolněné a prohřáté a nálada prostě úžasná. Důležitou součástí péče o ruce jsou také zábaly. Parafínový zábal vám pomůže zmírnit bolesti kloubů a vyhladí pokožku. Regenerační zábal ruce zjemní, zbaví je staré kůže a dodají jim mladistvější vzhled.

nehty3

Velmi neoblíbeným problémem jsou pigmentové skvrny na rukou. Někdy mohou odstranit nebo zmírnit jejich viditelnost bělící neboli depigmentační krémy, ale účinnější je zřejmě použití laseru. Malé nedostatky na vašich rukou jsou výraznější, než si myslíte. Starejte se o své ruce tak, abyste se nemuseli za ně stydět! Nedílnou součástí péče o ruce jsou i upravené nehty. Pokud nechcete investovat peníze do umělých nehtů a vaše nehtíky se často třepí a lámou se, zkuste P-shine.

Autor úvodního obrázku: imagecodevn

Autor obrázku v textu: ShiokDeal.com

Autor obrázku v textu:  Ashley MacKinnon
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , ,

Vložit komentář