Pořiďte si oblečení a doplňky, s nimiž budete v zimě okouzlující

Publikováno v sekci Móda a krásaKterá žena by si nepřála mít slušivé oblečení, šminky, být nalíčená tak, aby vynikly její krásné oči nebo rty a navíc by měla nádherně upravené vlasy? Spousta je toho možného bez toho, abyste navštívila kosmetický salon. Stačí trocha snahy a šikovnosti.

Dodejte si do tváře „jiskru“

V dnešní době jsou velmi oblíbené stříbrné šperky nebo šperky z bílého zlata.  Bílý kov krásně vyniká na snědé pokožce, v létě září na opálených tělech, ale krásné je i v zimě. Výborným doplňkem každé ženy jsou třpytivé stříbrné náušnice. Třpyt lze skvěle dosáhnout za pomocí zirkonů nebo drahých kamenů. Stačí, aby byly správně opracovány, a na slunci či světle se budou krásně lesknout. A lesknoucí se náušnice nám dodávají na jasnosti, veselosti, mladosti, svěžesti… Když se otočíme a na uchu se nám zatřpytí stříbro s kamínkem, budeme nepřehlédnutelné.

Aby vám nebyla zima, a přitom vám to slušelo

V zimě jsou velmi oblíbené dámské mikiny. Všimli jste si, jak bohatý máme výběr? Aktuálně jsou velmi slušivé i trendy mikiny krátké sahající ani ne do pasu, ale i mikiny oversize, abnormálně dlouhé. První uvedené sluší dívkám a ženám s výrazným pasem. Oversize model si může dovolit každá z žen, a přitom bude vypadat velmi dobře.

Koupit si můžete i upnuté roláčky z tenčí příze, nebo třeba svetry z tlusté vlny s velkým, plastickým vzorem.

Zaměřeno na kalhoty

Aby nám nebyla zima, určitě sukně střídejte s kalhotami. Velmi žensky a svůdně vypadají trendy dámské kalhoty se zvýšeným pasem. Zároveň jsou v zimě praktické, protože nás díky zvýšenému pasu příjemně zahřejí.

Kvalitní a slušivé oblečení pro každý typ postavy můžete vybírat na glash.sk. A nebojte se koupit si oblečení v barvě, kterou příliš nenosíte, ale přitom vám sluší. Třeba ve světle hnědé, béžové nebo tmavě zelené či světlounce fialové.
Líbil se vám tento článek?

Štítky:

Vložit komentář