S jakým oblečením a doplňky rozkvete každá žena?

Publikováno v sekci Móda a krásaDrtivá většina žen si přeje být pro okolí hezká, upravená, pro muže žádaná, okouzlující a přitažlivá. Jen málokterá z nás řekne, že je jí jedno, jak vypadá, protože je přírodní a hotovo. Abyste se cítila dobře, ve své kůži, je potřeba o sebe patřičně dbát. Občas si koupit oblečení, šperk nebo kosmetiku. Co vám pomůže být přitažlivá a krásná?

Náušnice rozzáří váš obličej

Ať už jste v práci, ve škole, u lékaře nebo v obchodě, všude přicházíte do kontaktu s lidmi. Je jedno, jestli s nimi mluvíte, nebo se jen setkáváte a jejich pohled se zaměří na vaši tvář. Při letmém pohledu i rozhovoru mohou toho druhého na vás zaujmout lesknoucí se zlaté náušnice. Když jsou doplněny o zirkon nebo drahý kámen, jež se na světle a slunci hezky třpytí, jeho lesk rozzáří i vaši tvář. Jakoby vám dodal jiskru do oka. Takové zlaté náušnice se hodí pro ženy starší i mladé. Sluší každé z nás.

Hezké nohy díky legínám

DÁMSKÉ LEGÍNY VÍNOVÉ OZONEE O/20475Z, foto: ozonee.cz

Už jste objevily kouzlo kvalitních legín? Aktuálně se po letech zase staly příjemné dámské legíny velmi oblíbené. Jsou pohodlné, hezky uhnou a netahají, ale zároveň dovedou krásně zpevnit nohy i zadeček. Jestli investujete do skutečně kvalitních legín, nejenže vám budou sloužit i několik let a budou stále hezké, ale zeštíhlí vaše nohy, pozvednou zadeček a udělají z vás doslova kočku.

Bunda pro podzimní dny i zimu

Mít v zimě alespoň jednu krásnou bundu, by mělo být samozřejmé pro každou ženu. Nehodí se chodit v modelu, který je vybledlý, má ošoupané rukávy, nebo prodřené náplety u zápěstí. Velmi slušivé a stále populární jsou kupříkladu zimní dámské bundy prošívané. Co třeba vybrat si sytě červenou, zářivě žlutou nebo netradičně modrou? Vnesete do ponurých dnů radost, veselí a to se projeví na vás i na těch, kdo s vámi budou venku.

Udělejte aspoň trochu průvan ve vašem šatníku a ještě před příchodem koncem tohoto roku začněte díky oblečení zářit. A pokud vsadíte i na náušnice s briliantem, nikdo vás nepřehlédne.
Líbil se vám tento článek?

Štítky:

Vložit komentář