Víte, že si můžete koupit samostatné kovové nohy ke stolu, a tak složit jedinečný stůl?

Publikováno v sekci Bydlení a domácnostOriginální kusy nábytku i jiného vybavení domovů má ráda spousta z nás. Necháváme si vyrobit nábytek na míru, hledáme originální látky, z nichž si necháváme ušít nestárnoucí závěsy, chceme zajímavé a originální obrazy, fotografie, které dotvoří atmosféru bytu coby nástěnná dekorace. Stejně originální a netradiční může být i váš stůl. Stačí vybrat si zajímavé kovové nohy.

Stolové konstrukce, které vás překvapí a nadchnou

Už jste měli možnost vidět ručně vyráběné kovové nohy ke stolu? Přesně řečeno jde o ručně vyráběné stolové podnože z jeklové oceli s kompletní předpřípravou pro montáž vrchní desky. Celá kovová konstrukce je navržena tak, aby byla maximálně pevná, a to i při vysoké zátěži. Povrch stolové nohy můžete vybrat ze surové ocele bez povrchové úpravy, ale také v barevných variantách černá, bílá, chromová a zlatá.

Nemusíte se bát, že budete muset provádět rychlé odhlučnění podlahy, pokud bydlíte v bytě a pod vámi žije další soused. Kovové nohy ke stolu jsou stabilní, stůl bude stát na místě, nemusíte se obávat vrzání nebo bouchání, které by obtěžovalo vás nebo kohokoli jiného.

Velmi populární jsou např. jídelní ocelové nohy Subra, jídelní centrální podnož Norfolk nebo třeba jídelní ocelové nohy Electra. Ceny nejsou přehnané, navíc vybírat můžete i podnože s příjemnou slevou ve výši i několik desítek procent. Stačí podívat se na steelbro.cz a přesvědčit se.

Ticho nejen od stolu, ale i od židlí

Jestliže vás ale trápí hluk, který způsobují vaše jídelní židle, může vás zajímat účinná kročejová izolace. Je určena tam, kde chceme řešit hluk z chození, dupotu, z posouvání židliček, jednoduše při všem, kdy vzniká hluk při přímém kontaktu s podlahou.

Ručně vyráběné ocelové nohy ke stolu se vám jistě zalíbí. Kupte si je, vyberte vhodnou desku a budete mít kus nábytku, který nikdo nemá.
Líbil se vám tento článek?

Štítky:

Vložit komentář