Značky, po kterých ženy touží

Publikováno v sekci Móda a krásaMilujeme film i seriál Sex ve městě, proč? Muži se diví, proč obdivujeme ztřeštěné čtyřicátnice? Muži nechápou a hlavně nevidí jeden velký rozdíl, mezi těmito úspěšnými ženami a námi, obyčejnými smrtelnicemi. Obdivujeme jejich vkus, styl, dokonalou výbavu ve skříni a samozřejmě všechny ty originály od věhlasných návrhářů, jako je Dior, Cartier či Burberry. Co by chtěla mít každá žena ve své skříni?

Umělecký design

 dior

Ženy si cení vkusných doplňků,které se nikdy neokoukají a hodí se skutečně ke kterékoliv fashion kombinaci. Například ženskost a romantickou duši v sobě odhalíte díky snovým modelům od Diora. Jeho propracovaný design je plný elegance, jemnosti a přitažlivosti. Šperky od Diora jsou plné fantazie a nenapodobitelných vzorů, kabelky zase nosí ženy po celém světě a úplně všude – do práce, za zábavou, na večírky i do města na nákupy. Nejslavnější kabelkou od Diora je Lady Dior, stojí v přepočtu asi 130 tisíc korun a zakoupit si ji můžete v pražském butiku. Ženy milují barvy! Pokud i vy patříte k příznivkyním značky Hermes, která je známá výrobou parfémů a módních doplňků, prohlédněte si fantazií oplývající ručně tisknuté šátky, které jsou vyrobeny z toho nejkvalitnějšího hedvábí. Právě kombinace kvality, precizní ruční práce a neotřelé malby dělají z šátků Hermes dokonalý módní doplněk, kterým ozdobíte jednoduchou kabelku, šaty, kostýmek nebo obyčejnou košili.

 hermes

Dáváte-li přednost spíše sportovní módě, pak si prohlédněte luxusní botičky od Gucciho. Pořídíte je už za deset tisíc korun. Investice zaručeně návratná – v takových botičkách totiž  chodily a stále obouvají hvězdy filmového nebe i významné osobnosti od Sophie Loren po Kackie Kennedy. Tenisky od Gucciho se hodí na denní nošení, jsou pohodlné a praktické. Gucci představil letos novou kolekci mokasín, které zaujmou perfekcionistky a uhlazené dámy.

Autor úvodního obrázku:  wenxia_rose

Autor obrázku v textu:  jerine

Autor obrázku v textu:  PhotosessionZ
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , ,

Vložit komentář