Kočičí oči, nahé líčení, krátké vlasy – podzimní trendy 2014

Publikováno v sekci Móda a krásaObdobí podzimu si žádá nejen změny ve vaší skříni, ale i výrazné změny ve vašem stylu líčení a účesu. Přečtěte si, co bude letos v kurzu a čím oslníte. Podzim se nese v duchu nahého líčení, které není téměř vidět, ležérní styl, široké linky i krátké a šik střihy. To ale není vše! Inspirujte se světlými barvami, které potěší především milovnice blond. Zlatavé, polární a jemné odstíny budou na prvním místě! Už dávno nefrčí jednolitá platinová barva na dlouhých vlasech. Vsaďte raději na melíry.

Šťavnaté rty k nakousnutí

 mikado

Kromě blond barviček pofrčí také krátké a šik střihy, které odhalí obličej a dají vyniknout vašim očím i tváři. Udělejte razantní změnu a proměňte svou hřívu v krátký sestřih, který můžete osvěžit nepravidelným melírem či hravě prostřiženou ofinou. Trendy jsou také přirozené účesy, které prozáří váš den. Letošní podzim se nese v duchu krásných mikád, ofin zdůrazňujících pohled očí, lehce sestříhaných vlasů, zářivých barev a především ženskosti, které neztratí šarm díky kvalitní a profesionální péči. Pořiďte si tu správnou vlasovou kosmetiku nebo navštivte oblíbeného kadeřníka. Stylové bude na podzim i líčení. Extrémně výrazných očí docílíte pomocí širokých linek, které se drží na výsluní už několik sezon. Široké horní linky protáhněte až k obočí a docílíte tak nejen kočičího pohledu, ale rovněž nepřehlédnutelného a nápaditého líčení. Hodí se do společnosti, na plesy i do práce. Odvážné líčení doplňte formálním outfitem nebo společenskými šaty – pokaždé jiná, pokaždé svá!

 oči

Nahé líčení představil letos Christian Dior a dal tak podzimní kolekci zcela nový rozměr. Líčení je naprosto přirozené, což skoro vyvolává otázku, zda jsou ženy vůbec nalíčeny. Výsledkem nahého líčení je perfektně sjednocený tón pleti, jehož dosáhnete matnou rtěnkou, broskvovou tvářenkou a hnědou řasenkou. Šťavnaté rty zase upoutají pozornost a vůbec nezáleží, zda máte rty velké, úzké či malé – hlavní je, aby byly vidět!

Autor úvodního obrázku:  HSIEN LIAO

Autor obrázku v textu:  Zawezome

Autor obrázku v textu:  muharifin

 
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , , , , , , ,

Vložit komentář