3 tipy jak okouzlit

Publikováno v sekci Móda a krásaZima se pomalu vkrádá i do našich končin a nastává tak pro mnohé méně příjemná část roku. Nejenže se dost negativně podepisuje absence sluníčka, ale ještě k tomu si musíme navlékat několik vrstev oblečení, aby nepříjemná a vlezlá zima byla co nejméně znát. I když v tomto období nevyužijete oblíbené letní šaty, tílka nebo topy, přesto můžete být stylové a vypadat jedinečně. I zimní oblečení má svoje kouzlo a to především v kombinaci s trendy čepicí.

Čepice do každé plískanice

 čepice1

První a velice oblíbený model zimních pokrývek hlavy je pletená čepice, která zakryje hlavu, ale i uši. Čepice zakončená rozmanitými uzlíky, bambulkami nebo střapci vypadá rozhodně skvěle v kombinaci s volnočasovým outfitem, stejně jako při vycházce na horách. Jedna z nejčastějších čepic, které můžete vidět na ženách, mužích i dětech, je k dostání v rozmanitých barvách a pestrých vzorech. Okouzlit tak můžete originálními motivy i veselostí, která v šedé zimě často chybí.

Pokud umíte nosit zimní čepici, můžete své okolí zaujmout mladistvými a stylovými čepicemi s kšiltem nebo roztomilými čepicemi s norskými vzory. Pletené čepice s kšiltem sice na první pohled vypadají, že patří do městské módy a k mladým lidem, ale opak je pravdou. Jakmile si ji nasadíte, pochopíte, v čem tkví její kouzlo. Univerzálnost, hezký design a nedbalou eleganci oceníte nejen u volnočasové módy, ale i formálnějšího oblečení. Naopak čepice s norskými vzory z vás udělají sympatické milovníky sjezdovek a dalších zimních outdoorových sportů.

Třetí možností jak okouzlit a upoutat pozornost pokrývkou hlavy, jsou barety. Ty patří především k elegantním doplňkům a ladí zejména k dámám. Chodíte do práce v kabátu a slušných kalhotách a stále hledáte pokrývku hlavy, která nebude v kombinaci s formálním oblečením působit jako pěst na oko? Pak jsou tou pravou volbou barety! Zahřejí hlavu i uši a přitom ještě například dají vyniknout dlouhým vlasům a rysům obličeje.

 baret

V zimě je důležité dostatečné pokrytí hlavy a to především kvůli pocitu tepla. Při výběru čepice nezapomínejte i na toto kritérium. Vyhnout se pocitu zimy a zmrzlým uším můžete vždy stylově. Okouzlete originální a zajímavou zimní čepicí, která vás bude hřát celou zimu.

Autor úvodního obrázku:  dietzy2320

Autor obrázku v textu:  Overland Sheepskin Company

Autor obrázku v textu:  Luna Chelesta
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , ,

Vložit komentář