Příspěvky označené štítkem ‘pohyb’

Rodinná zábava na čerstvém vzduchu

Publikováno v sekci Rodina

Čas na hry a zábavu společně s celou rodinou se najde vždycky. V kterémkoli ročním období si můžete užít společně s manželem a dětmi legraci a podělit se o své zážitky i dojmy. Určitě si každá maminka vzpomíná, jakou radost ji rodiče udělali, když se s rodiči vydali na výlet nebo si zahráli nějakou hru. Dopřejte i vy svým dětem radost, kterou jim uděláte pohodovými chvílemi strávenými s vámi.Letošní dovolená? Aktivně!

Publikováno v sekci Rodina, Zdraví

Toužíte strávit dovolenou jinak? Už vás nebaví opékat svoje tělo na sluníčku, ale chcete zažít něco nového? Staňte se dobrodruhem a opepřete si letní zážitky. Už nemusíte ukazovat fotky  z dovolené, kde se celý den válíte na pláži, trendy jsou aktivní dovolené, při kterých se nejen pobavíte, ale shodíte i pár kil.Vyzrajte na jarní únavu – co vás zaručeně probere? I. díl

Publikováno v sekci Zdraví

Ačkoliv letos nemůžeme říct, že jsme se „klepali“ zimu, přesto se mnoho z nás cítí bez energie. Právě březen je ideální období, kdy je třeba dobít baterky, očistit organismus a připravit se na nadcházející teplé počasí. Přemýšlíte, co vám pomůže načerpat energii a zaručeně vás probudí? Existuje spousta rad na typické jarní očisty. My jsme pro vás připravili čtyři tipy, jak skutečně probudit tělo i mysl.