Equal Pay Day – Inspirující den plný ženské energie

Publikováno v sekci Móda a krásaEqual pay day

Equal Pay Day neboli Den rovnosti platů je celosvětovou akcí s dlouholetou tradicí. V České republice se bude konat již po páté a to 25.4.2014 v Clarion Congress Hotel Praha. Během jednoho dne se mohou ženy, které hledají novou inspiraci, kontakty či budují svoji kariéru, podnikají anebo ženy vracející se po mateřské zpět do práce, inspirovat příběhy a zkušenostmi mimořádných žen českého byznysu, které budou ZDARMA sdílet svoje znalosti, dovednosti a zkušenosti v rámci mentoringu. Akci pořádá nezisková organizace Business and Professional Women (BPW) za podpory partnerů, bez kterých by se akce nemohla uskutečnit.

Celosvětový den rovnosti platů má za cíl upozornit na rozdíly platů žen a mužů, které se liší ve všech zemích EU. Například v České republice ženy vydělávají v průměru o 22 % méně než muži. Cílem akce je vyvolat odbornou diskuzi nad příčinami rozdílů v platech a poradit se, jak si můžeme vzájemně pomoci být v této oblasti úspěšnější.

Konference úspěšných žen

Konference úspěšných žen

V rámci akce proběhne dopolední Inspirativní konference, a to od 9 do 13 hod., která je určena široké veřejnosti, především však podnikatelům a společnostem. Mentoring, neboli sdílení zkušeností úspěšných manažerek a podnikatelek z různých oborů u kulatého stolu,  je ZDARMA a je určen pouze ženám v čase od 10 do 17 hod. Těšit se můžete například na Lucii Borhyovou, moderátorku televizních novin TV Nova, Margaretu Křížovou, známou českou investorku, která byla i v pořadu „Den D“, Miriam Janyškovou, zakladatelku společensky odpovědného projektu Charitky, Rostyu Gordon-Smith, jednu ze světově nejuznávanějších HR manažerek a mnoho dalších velmi zajímavých žen. I maminky, které nemají pro své ratolesti hlídání, si mohou užít skvělý den plný inspirace a zábavy. Opět je zajištěno hlídání ZDARMA pro děti od 2 let, které je nutno si předem zarezervovat. Během aktivních přestávek mezi jednotlivými mentoringy proběhnou módní přehlídky, líčení a kosmetické poradenství, diskusní kavárna, mezigenerační bubnování s Tokhim, no a večer na Afterparty se můžete těšit na bohatou tombolu, trh, síťování a další program včetně rautu.

Vice informací a rezervace na jednotlivé aktivity na www.equalpayday.cz
Líbil se vám tento článek?

Vložit komentář