Jarní doplňky na krk i do uší I.

Publikováno v sekci Móda a krásaJestliže už máte připravenou jarní garderobu a váš šatník zdobí samé barevné skvosty, kterými celé jaro budete oslňovat v práci, společnosti nebo během sportování, myslete také na doplňky, které vyzdvihnou každý outfit o stupínek výš. Obyčejná bižuterie za pár korun, ale i drahé kovy a šperky jsou báječným doplňkem, který ocení každá žena! 

Univerzální šperky?

 bižu1

Nezáleží na tom, zda zvolíte klasické a univerzální módní doplňky, které se hodí skutečně ke všemu, nebo přijdete na chuť výrazným a klenotům, které si sice nemůžete dovolit kupovat každý měsíc, ale při vytváření stylu najdou své místo na vašem krku, ruce či v uších. Jaro hlásá kromě pestrých barev, veselých odstínů a květinových motivů také ozdobné náhrdelníky, cinkavé náušnice a netradiční doplňky. A co bude letos in? Nestárnoucí doplňky v provedení zlaté a stříbrné snad nikdy neomrzí. Je pouze na vás, jaké provedení zvolíte. Rozzařte svůj look výraznými zlatými náhrdelníky s motivy jara, motýlků, květů či bohatě propletených uzlů. Stříbrné doplňky letos frčí ve stylu art deco. Prohlédněte si moderní masivní řetízkové náhrdelníky, které okouzlí v práci i společnosti. Navíc v bižuterii jsou k dostání za malý peníz, ale o to větší chloubu s nimi uděláte!

 prsten

Barvy jara? Volte svěží a výrazné barvy, které se hodí k jednoduchým kostýmkům, jednobarevným sukním či šatům. Nechte se zlákat masivními doplňky ve formě náhrdelníku či náramku, vždy oslníte! V bižuterii je můžete koupit třeba z plastu – jsou lehké, levné a navíc téměř nerozbitné! Slunci  naproti můžete vyrazit i etnickými trendy, které jsou plné afrických vzorů. Dokonale oživí každý dámský krk a svou výrazností podtrhnou i ten nejobyčejnější styl. Nebojte se ozdobit! Jaro si žádá odhalené ruce, šíji a diktuje vyčesané vlasy nahoru, aby vynikly vaše uši. Vybírejte si stylové doplňky, se kterými nikdy nešlápnete vedle a navíc budete za skutečnou módní divu.

Autor úvodního obrázku:  The ChainMaille Lady

Autor obrázku v textu:  Madzik

Autor obrázku v textu:  Gnilenkov Aleksey
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , ,

Vložit komentář