Jarní doplňky na krk i do uší II.

Publikováno v sekci Móda a krásaV prvním díle jsme vám představili nejnovější trendy doplňky, které letos ozdobí každou fashion ženu! Vybírat můžete ze svěžích plastových doplňků ve formě prstýnků, náhrdelníků či náušnic, pozadu nejsou ani etno doplňky s bohatým zdobením v barvách exotické Afriky a nic nezkazíte ani klasikou ve zlatém či stříbrném provedení. Je tedy je na vás, jak podtrhnete přirozenou krásu a dáte na obdiv vaši fantazii. Tím to ale nekončí!

Strukturovaná krása v podobě šperků

 bižu2

Na sváteční příležitost, kdy oblékáme nejkrásnější šaty ze skříně, se hodí samozřejmě něco extra i na krk. My jsme si zamilovali masivní svazek šňůrek s kamínky, které vytváří dokonalou strukturu. Takové náhrdelníky vypadají úchvatně na každém krku a hodí se především k šatům a topům na ramínka. Nic nepokazíte ani šperky s kameny. Ty jsou stále in a navíc v kombinaci s barevnými kovy vysoce efektní a zajímavou volbou. Takové šperky často připomínají dávné časy nebo současné náhrdelníky s jednoduchou stavbou. Letošní jaro se nese v duchu opulentních šperků v kombinaci s látkou. Na výběr máte ze stříbrných kamenů, ametystů nebo oblíbených topazů. Chcete upoutat něčím opravdu jedinečným? Podívejte se na ručně vyráběné šperky, které jsou jedinečné svým vzhledem, kvalitou zpracování a nemusíte se bát, že se stejný kousek bude houpat někomu jinému v uších.

 nausnice

Ne nadarmo se říká, sto lidí, sto chutí. Proto i vy se vždy před zaplacením vyhlídnutého šperku ptejte sama sebe, zda se vám skutečně doplněk líbí, budete ho nosit a hodí se k vaší osobnosti. Často se totiž stává, že ženy nakupují levnou bižuterii po kusech, ale stejně ji nenosí. U náušnic záleží pouze na vašem gustu, třeba visací náušnice s motivy, v barvách duhy, s kamínky nebo dlouhé řetízkové? Vždy si je vyzkoušejte, aby vynikly. Nosíte vlasy sepnuté nahoru? Pak určitě oceníte delší visací náušnice, které prodlouží váš krk a opticky zúží obličej. Máte raději volně neučesanou hřívu? Pak si určitě zamilujete různé pecičky a drobné náušnice, které podtrhnou přirozenou krásu. Levná bižuterie nabízí možnost nakoupit skutečně překrásné kousky za nízké ceny a doladit tak všechny možné kombinace vašeho šatníku.

Autor úvodního obrázku:  MEDUSA JEWELLERY

Autor obrázku v textu:  sdaponte

Autor obrázku v textu: Fluid Forms
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , ,

Vložit komentář