Zásnubní prsten – první krok do manželství

Publikováno v sekci Móda a krásaUž se vás někdo zeptal, jaký bude váš zásnubní den? Jde totiž o den, kdy se rozhodnete strávit zbytek života s někým, koho milujete. V mnoha zemích je dokonce proces zásnub považován za mnohem důležitější akt než samotná svatba. Zásnuby totiž určují, s kým budete prožívat krásné i těžké časy a s kým zestárnete. Zásnuby jsou překrásným momentem, na něž se nezapomíná.

Bez prstenu to nejde

1938

U nás je zcela běžné a standardní, že zásnubní prsten dostává žena. Vliv moderních států ale otevírá nové možnosti, a tak se mnohdy i mužům na prsteníčku levé ruky blyští výrazný šperk. Zásnubní prsteny jsou alfou a omegou pro celý vztah, protože právě prstýnkem muži vyjadřují, jak moc ženu milují, chtějí s ní být a založit vlastní rodinu.

Požádejte o ruku pomocí netradičního šperku

Ženy ale mnohdy více než po předraženém prstýnku touží po originální žádosti o ruku. Romantické večeře s tlumeným světlem svíček a pomalou hudbou začínají být ženám jaksi těsné. Chtějí originál, který nikdo jiný nemá, chtějí muže, kteří mají nápady! Ideální je proto volit i netradiční zásnubní prsten.

Například zásnubní prsteny s drahými kameny jsou skvělou volbou pro ty, kdo patří mezi odpůrce stereotypu a nudy. Při výběru prstýnku myslete na to, jaká žena vlastně je. Klasický kroužek s kamínkem by měl vyjadřovat, co všechno se pod vaším vztahem schovává.

Mezi nejoblíbenější a nejžádanější kameny patří topaz, smaragd, morganit či akvamarín. Všechny jsou jedinečné a nenapodobitelné, protože každý kámen je originál. Pak už stačí jen vybrat barvu zlata – zda zůstanete věrni klasickému žlutému zlatu nebo se necháte svést růžovým zlatem, které vyjadřuje křehkost a bezbrannost. Volba bílého zlata je na místě v případě, že ženy upřednostňují stříbrné šperky a nechtějí nosit více barev zlata najednou.

 1988

Zásnubní prstýnek je šperk, který vás bude provázet celý život. Muži by neměli zapomínat, že k jedinečné žádosti o ruku patří krabička s přepychovým šperkem, který udolá každou ženu a otevře její srdce. Vkusnou a elegantní volbou při výběru jsou rovněž zásnubní prsteny s barevnými diamanty. Udělejte svou nastávající šťastnou a připravte ji zásnubní den podle jejich představ s luxusním prstýnkem, který vyjádří vaše city beze slov.

Obrázky: Eppi
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , , ,

Vložit komentář