Jarní vůně – vyberte si tu svou

Publikováno v sekci Móda a krásaZměna ročního období je jako stvořená k výběru nového parfému. Zatímco v zimě dáváme přednost kořenitým vůním a „těžkým“ parfémům, v létě saháme většinou po osvěžujících citrusových vůních a s příchodem jara propadáme vůním rozkvetlé louky a průzračné čistoty. Vybírejte si vůni podle svého typu, pro každou z vás se hodí něco jiného. Nechte se zlákat jarními vonnými kompozicemi a vneste do svého života trošku probouzející přírody a pučících květin.

Pro romantičku mangolie

lancome

Pro romantické duše je nejvhodnější vůní rozkvetlá mangolie, která má obří okvětní lístky a rozmanité zbarvení od čistě bílé po jemně růžovou. V některých kulturách je tato květina považována za symbol čistoty a nevinnosti. Tuto vůni si zamilují romantické ženy, které si váží svého intelektuálu, ocení třeba jedinečnou toaletní vodu značky Lancome La vie est belle. Jinou květinou, ohlašující příchod jara, je oblíbená konvalinka. Milujeme ji pro její drobné bílé kvítky ve tvaru zvonečku. Lehká a svěží vůně svědčí především rafinovaným ženám, které mají rády sport, patří mezi společenské typy a často zastávají manažerské pozice. Pro takové se hodí například lehká svěží vůně Mirror od značky Kenzo. Ani jasmín nezůstává pozadu! Je přísadou téměř osmdesáti procent parfémů a není se čemu divit. Jasmín ocení zejména elegantní dámy, které v sobě skrývají dobrodružnou a romantickou povahu. Nechte se hýčkat a okouzlující toaletní vodou Manifesto L´Eclat.

eternity

Přikláníte se spíše ke sportovnímu typu? Pak si pořádně očichejte vůni od značky Mexx ve které najdete příměs frézie. Ta pochází z jižní Afriky a dříve byla nazývána kapskou konvalinkou. Frézie mají nejen různobarevné kombinace, ale také jemnou a veselou jarní vůni, která vás nabije novou energií. Označila byste se spíše za sebevědomou ženu? Pak se ovoňte nostalgickou intenzivní vůní šeříku. Najdete ji ukrytou třeba ve vonné kompozici od Calvina Kleina v Endless, Euphoria. Calvin Klein připravil také parfémovanou vodu pro stále mladé duše, které určitě zahalí do voňavého závoje i pivoňkový odér v podání vody Eternity Summer.

Autor úvodního obrázku: Ulli J.

Autor obrázku v textu: Earth Rullan

Autor obrázku v textu: KleeSential
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , ,

Vložit komentář