Máte doma maminčina mazánka?

Publikováno v sekci Sex a vztahyV drtivé většině případů se zkrátka maminky s nastávajícími snachami nesnesou. Čím to je? Maminky chtějí pro své synáčky to nejlepší a tak není divu, že budoucí snacha musí podstoupit mnohdy téměř výslechové akce, zkoušky a teprve až maminka rozhodne, zda uspěla, uvolní synáčka ze své mateřsky sevřené náruče. Bojíte se, že i vy máte doma takového mazánka, který si bez maminky ani ve třiceti nezaváže sám tkaničku? Přečtěte si následující signály, které by vám mohly otevřít oči!

Muž závislý na matce? Odložte růžové brýle!

 mazánek2

Je fakticky dokázáno, že život s „mamánkem“ je prakticky nemožný. Nežijete totiž pouze s ním, s tím mužem, který ze začátku vypadal jako ideální partner a měl všechny vlastnosti, které jste hledala. Žijete hlavně s ní, protože neustálé telefonáty, kontrolování a dotazování se vás brzy přestane bavit. A pokud si myslíte, že si svého milovaného vezmete a vše se změní, jste na omylu. Pro mamánky bude vždy ženou číslo jedna jejich matka.

Prvním odrazujícím signálem by pro vás měla být jeho touha po vašem seznámení s jeho maminkou. Většina mužů tento okamžik odkládá a vyvaruje se mu, zatímco maminčin mazánek naopak spěchá a nemůže se dočkat, až se seznámíte. Zkrátka a jednoduše – potřebuje od své matky souhlas, že si vybral správně. Pokud neobstojíte, máte veliký problém! Druhý signál, který vás zřejmě bude provázet po celou dobu vašeho společného soužití, bude dotazování. Smiřte se s tím, že váš přítel bude se svou matkou konzultovat vše, od osobních věcí, přes pracovní záležitosti až po zdravotní stav. Pokud se svou polovičkou nebydlíte a obdivujete jeho kladné schopnosti postarat se o domácnost, nejásejte dopředu – počítejte s tím, že mu pere, žehlí a zřejmě i vaří jeho maminka.

 mazánek3

Další věcí, které ženy bytostně na mužích tohoto typu nenávidí, jsou neustálé telefonáty a kontrola. Pokud si myslíte, že váš partner telefon zvedne se slovy, že teď nemá čas nebo že zavolá později, jste na velikém omylu. „Mamánci“ obvykle cítí potřebu mamince sdělit, co se nového odehrálo od jejich deset minut starého telefonátu. Zbystřit byste měla i v případě, že už po několikáté slyšíte větu „moje máma to dělá tak nebo jinak“. Věčné srovnávání s jeho maminkou, ať už budete vařit, péct nebo něco chystat, vás brzy přesvědčí o tom, že soužití s tímto typem muže je zkrátka nemožné.

Autor obrázků: 410431-gallery1
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , ,

Vložit komentář