(necelé) 4 týdny do Vánoc!

Publikováno v sekci RodinaAč jste si v srpnu říkaly, že do Vánoc je spousta času a letos určitě stihnete uklidit včas, objednat či upéct vlastní cukroví, nakoupit postupně dárky tak, aby vaše peněženka nezažila finanční infarkt, a vaše výzdoba bude letos bezkonkurenční? Ale jaksi zjišťujete, že první svíce z adventního věnce už zahořela a jaksi jste bez dárků, bez výzdoby, o cukroví ani nemluvě a jediné, co vás napadá, je se ze stresu, který vás čeká, přejíst? Máme řešení! S námi zvládnete vše! Přečtěte si manuál, jak si užít vánoční svátky a advent plný pohody.

Letos trošku jinak!

 vanoce 2

Je to neuvěřitelné, ale do štědrého dne zbývají necelé čtyři týdny. Začněte tím, že jednou nezapnete televizi, ale vyvoláte diskusi o tom, co by si kdo přál pod stromeček. Rozdejte tužky a papír a zakažte odpovědi typu „já nic nepotřebuji“. Podle počtu dárků si rozvrhněte nákup tak, abyste dokázala sehnat složitější dárky i ty, které mají v každé drogerii. A co s výzdobou bytu? Letos zapomeňte na hledání ozdob z loňského roku, ale vyrazte na vánoční trhy, kde nasajete vánoční atmosféru, inspirujete se nákupy dárků a překvapení pro své nejbližší a ochutnáte letošní první punč a grog. Na trzích navíc seženete světýlka, ozdoby na stromeček, do oken i samotné živé stromečky s voňavým jehličím. Trhy můžete navštívit ve vašem městě nebo si udělat výlet za hranice a užít si tak trochu jiné adventní trhy třeba ve věhlasné Vídni, tradičním Berlíně, s tanci v Budapešti nebo po staronovu v Norimberku.

 vanoce3

Chcete-li být během svátků krásná, zamluvte si termín už nyní. Týden před Vánoci budou všechny termíny obsazené, nezapomeňte ani na kosmetiku, kadeřnici, manikérku a hřejivou masáž! Čtyři týdny před Vánoci je ideální čas k nákupu veškerého pití pro svátky. Měsíc před Vánocemi začněte s pořádným úklidem. Vyčistit okna, vyleštit nerezové plochy, navoskovat podlahy a vrhnout se na pečení cukroví! S úklidem vám pomůže i úklidová firma. I pečení si můžete usnadnit – těsto na linecké si kupte, vyberte si pár osvědčených receptů, které znáte a nepokazíte a pokud ani tak nebudete mít dost času, nechte si cukroví napéct. Kupované cukroví může být stejně dobré, jako to od vaší babičky!

Autor úvodního obrázku: huffingtonpost

Autor obrázku v textu: carolynandersonmd

Autor obrázku v textu: her.ie
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , ,

Vložit komentář