Nechte se hýčkat konopnou kosmetikou

Publikováno v sekci ZdravíKdo by to byl řekl, že ze semínka konopí vyroste rostlina, která bude základem pro ošetřující a regenerující kosmetiku? Mnoho lidí si stále myslí, že konopí slouží jen k nechvalně známým činnostem, ale stále ještě málo lidí se zamýšlí nad jeho pozitivními účinky. Konopí se využívá jako přírodní textilie a také v kosmetickém průmyslu. Díky jeho účinnosti a nulovému návyku se stává konopná kosmetika vyhledávaným a stále více populárnějším zbožím.

Zdravá péče z přírody

 cannabis3

U konopné kosmetiky si můžete být jisti, že je založena na přírodní bázi. Základem této léčivé kosmetiky jsou výtažku z konopí, které se zpracovávají do extraktu či oleje. Jak již bylo řečeno, konopná kosmetika je velice účinná, co se týče regeneračních a antibakteriálních účinků. Ať už si vyberete krém, šampón, sprchový gel, pěnu na holení, mýdlo nebo pěnu do koupele, vaše pokožka se bude radovat. Konopná kosmetika má hojivé účinky a to znamená, že pokud trpíte kožní chorobou, pomůže vám s regenerací a následně i prevencí. Konopnou kosmetiku určitě ocení přátelé i rodina a to včetně babiček a dědečků. Právě konopná kosmetika, tinktury a masti, velice dobře pomáhají při chorobách, které provázejí stáří. Křečové žíly, žilní nedostatečnost nebo bolavé klouby dokáží způsobit pořádné nepříjemnosti. Možná právě nastal čas na zakoupení a vyzkoušení konopné kosmetiky, která by vám mohla pomoci i v tomto ohledu.

 cannabis2

Kosmetika z extraktů konopí ale není tím jediným, co vám může prospět. Seed banky nabízejí mnoho rozmanitých odrůd semen konopí, které jsou určeny převážně k uspokojení sběratelských vášní. Proč se ale o semenech konopí bavíme? Konopná semena obsahují obrovské množství esenciálních mastných kyselin, které si tělo neumí samo vyrobit a stává se tak jeho cenným zdrojem. Dejte šanci tolik diskutované rostlině a nechte se hýčkat kosmetikou s blahodárnými účinky a to zevnitř i zvenčí.

Autor úvodního obrázku: SkunkyPaw

Autor obrázku v textu:  markdionne

Autor obrázku v textu:  Soap Making Essentials

 

 
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , ,

Vložit komentář