Speciální pojištění pro ženy? Ano, existuje!

Publikováno v sekci ZdravíV dnešní době existuje celá řada pojištění, která může ochránit vás i celou vaši rodinu. Nyní máte také možnost pojistit samy sebe a to v souvislosti se zákeřnými ženskými onemocněními. Rakovina prsu a pohlavních orgánů je často podceňované zdravotní riziko, přestože tento typ rakoviny se u žen vyskytuje nejčastěji. Pojištění For You je určeno ženám, které nechtějí podceňovat hrozbu onemocnění! Podívejte se, co vám může přinést!

Jednoduše a rychle

pojšitění

Sjednání samotného pojištění je velice jednoduché. Nemusíte nikam chodit, stačí si ho zřídit online z pohodlí domova. Částka, kterou budete platit, se pohybuje v rozmezí 200-300 Kč za měsíc a je v ní zahrnuta výplata peněz již při diagnóze, asistenční služby jako pomoc v průběhu léčby a krytí pro případ smrti (z jakéhokoli důvodu). Měsíční pojistné je fixní, v průběhu pojištění se tedy nezvyšuje ani nesnižuje. K založení pojištění nepotřebujete rodinnou anamnézu a také ho můžete kdykoliv vypovědět. Samozřejmě i tento typ pojištění má svá pravidla. Jedním z nich je doba, kdy je vám rakovina diagnostikována. V případě, že vás tato strašná nemoc postihne v prvních šesti měsících trvání pojištění, bude vám vyplacena zaplacená částka v plné výši a pojištění zanikne, protože se na něj vztahuje tzv. ochranná lhůta. Ženám, kterým je diagnostikována rakovina prsu nebo pohlavních orgánů v období 7. – 12. měsíce od založení smlouvy, bude vyplacena jednorázová částka 500000 Kč. Po 13. měsících od založení smlouvy dostanou ženy vyplaceno 750000 Kč.

pojištění

Tato finanční pomoc je v období nemoci opravdu více než potřebná. Nemusíte si dělat starosti o vaše finanční zajištění, stejně tak jako o zajištění vaší rodiny. Nepodceňujte hrozbu onemocněním rakovinou! Pojistěte si své zdraví pojistkou, která je šitá ženám přesně na míru!

Autor úvodního obrázku: audreyjm529

Autor obrázku v textu: pictures of money

Autor obrázku v textu: infoinsurance
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , ,

Vložit komentář