Krásná a zdravá prsa

Publikováno v sekci Móda a krásaŽenská ňadra – něco, bez čeho bychom nebyly ženami. Naše prsa jsou předmětem mužské touhy, zároveň jimi krmíme naše děti a skvěle vyniknou i v posledním trendy hadříku. Bohužel i prsa jsou zdrojem mnoha komplexů a trápení. Jedna žena přemýšlí, jak je zmenšit, druhá zase neví, jakou podprsenkou zvětšit jejich objem. Jedním si ale může být jistá každá žena – všechny je toužíme mít zdravé.

Pevná prsa

prsa2

S přibývajícím věkem ubývá kolagenu a tím pádem se naše prsa potýkají s gravitací. Vyzkoušejte jednoduché triky, díky nimž si je udržíte co nejdéle pevná a pružná. Máte rády horkou vanu? Zapomeňte na ni! Naopak, sprchujte se chladnější vodou, která zpevňuje a vypíná pokožku. Pokud ledovou sprchu nezvládnete, zkuste namočit ručník nebo do něj zabalit pár kostek ledu a přikládat si ho na prsa. Nezapomínejte na pravidelnou péči v podobě peelingu. Ten si dopřejte alespoň jednou týdně. Používejte raději pleťový než tělový, protože je jemnější. Prsa masírujte krouživými pohyby, vynechejte bradavky. Takto ošetřená pokožka zbavená odumřelé kůže bude lépe připravena na vstřebávání aktivních látek z krémů a sér. Pokud doma nemáte žádný přípravek určený výhradně vašim ňadrům, krémujte se alespoň tělovým mlékem či olejem. Speciální přípravky mají ale lepší vypínací efekt a obsahují látky, které zpevňují a zvětšují jejich objem.

prsa3

Každá z nás touží po okouzlujícím dekoltu, který zaujme nejen muže. Kromě jednoduché domácí péče je nepostradatelností také výběr správné podprsenky. Podprsenka dokáže skutečné zázraky – zvednout sebevědomí i opticky zmenšit prsa a pomoci od bolesti zad. Podle českých statistik ale vyplývá, že téměř 90 procent žen si neumí vybrat správnou podprsenku. Je to dáno tím, že si ji většinou nekupují ve specializovaných prodejnách se spodním prádlem, kde jim poradí. Naopak, k nákupu využívají internetové obchody nebo velké obchody bez odborných prodavaček. Velmi důležitý je nejen střih, ale i způsob zapínání a úměrnost k vaší postavě. Na sport vybírejte jiné prádlo než na denní nošení.

Autor úvodního obrázku:  Beauty Smoothie

Autor obrázku v textu:  Ian Gould2011

Autor obrázku v textu: Stéphane Giner
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , ,

Vložit komentář