Brazilský keratin

Publikováno v sekci Móda a krásaPéče o vlasy patří ke každodenním činnostem, bez kterých by ženy brzy vypadaly spíše jako vypelichání vrabčáci než elegantní a přitažlivé dámy. Existuje celá řada oživujících a regeneračních kúr, které dodávají vlasům lesk, objem a zdravý vzhled. Mezi takové patří rovněž kůra pomocí brazilského keratinu, která se řadí k poměrně novým metodám, která z vašich slabých a zplihlých vlasů udělá okouzlující a záviděníhodnou hřívu. Seznamte se s revoluční péčí, která se zrodila v roce 2006 ve slunné Brazílii a svými účinky již okouzlila celý svět.

Viditelné výsledky

 vlasy

Brazilský keratin patří mezi módní záležitost, která se ale může pochlubit skvělými a v podstatě okamžitě viditelnými výsledky. Již po první aplikaci keratinu se vlasy budou krásně lesknout a postupně se zpevní. Vlasy jsou navíc delší dobu chráněny zevnitř i zvenčí a vy se tak nemusíte bát působení UV záření, chlorované nebo mořské vody či silného větru a mrazu. Brazilský keratin byl vyvinut primárně k dlouhodobému narovnání vlasů bez použití chemie. Ženy s kudrnatými vlasy tak mohou změnit svou vizáž celkem šetrnou cestou a to až na 3-4 měsíce. Dámy, které se potýkají se suchými nebo poškozenými vlasy, například vlivem barvení či trvalé, se mohou po ošetření keratinem těšit na vlasy zářící zdravím a sílou.

Jak často a za kolik?

 péče o vlasy

Pokud chcete mít vlasy permanentně krásné, měly byste brazilský keratin aplikovat na vlasy zhruba co 3 až 4 měsíce. Pro aplikace brazilského keratinu si pečlivě vyberte kadeřnický salón, kde vaše vlasy ošetří zkušená a nejlépe certifikovaná kadeřnice. Cena se odvíjí od délky, hustoty a míry poškození vlasů a pohybuje se v rozmezí 1500 Kč až 7000 Kč. Cena není nejnižší, ale výsledky hovoří za vše. Krásné vlasy plné lesku a síly vás budou provázet na každém kroku a to už přece stojí za vyzkoušení!

Autor úvodního obrázku:  CocoChoco Hair Treatment

Autor obrázku v textu:  Ian Sane

Autor obrázku v textu:  goMainstream
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , ,

Vložit komentář