Už víte, co věnujete vašemu muži k Valentýnovi?

Publikováno v sekci Sex a vztahyKvapem se blíží 14. únor, svátek zamilovaných, nebo také Valentýn. Tento svátek se u nás báječně ujal, a tak se prodejci rok co rok předhání, který nabídne něco nového, co ženy i muže nadchne natolik, aby danou věc koupili osůbce, kterou milují. Zde je pár tipů, které sice nejsou tradiční, ale radost vašemu partnerovi určitě udělají nejen na Valentýna.

Praktické a cool dárky

Nepatříte k těm, kdo chtějí darovat vždy to stejné? Už dávno vás přešla chuť na plyšová zvířátka, sladké dobroty, nechcete kupovat ani drahé šperky nebo jiné dárky, které na vás působí okázale? Možná si vyberete z některých dárků níž.

Pívo volá vak na záda, foto: bastard.cz

Tím prvním je moderní gymsack na záda. Tento typ batohů je aktuálně velmi oblíbený náctiletými i staršími uživateli. Je lehký, skladný, můžete jej nosit pro každý případ v ledvince a když do něj náklad vložíte, určitě vám jej v pořádku přepraví domů. Gymsack je pro muže báječným dárkem.

Ponožky, které nepřehlédnete

Věnovat k Valentýnovi můžete i pohodlné a kvalitní barevné ponožky. Ze svého milého si můžete vystřelit a věnovat mu např. ponožky s obrázkem čertíka i ďáblíka v jednom, Spiderman ponožky nebo třeba ponožky se žhnoucími plameny na nártech.

Přines pivo černé ponožky, foto: bastard.cz

Ten správný dárek pro něj i pro vás

Stejně tak se začaly k Valentýnu dávat elegantní boxy na hodinky a šperky. Rozmanité kožené nebo dřevěné šperkovnice nás nenásilně přimějí, abychom do nich často ukládali naše vzácné šperky. Pány potěší jistě model s okýnkem ve víku, díky němuž máte přehled o hodinkách, které máte uschovány. Anebo mu můžete koupit povedenou a praktickou kazetu na manžetové knoflíčky, které už se nebudou potloukat po ložnici, koupelně nebo třeba na chodbě v mističce u vstupu.

Neotálejte a vybírejte dárky k Valentýnovi už teď. Hračkářství, papírnictví i květinářství budou přetíženy. Teď si nákup užijete dosyta.
Líbil se vám tento článek?

Štítky:

Vložit komentář