Víte, které hračky potěší zaručeně každého kluka?

Publikováno v sekci RodinaVánoce jsou za námi, ale možná už teď přemýšlíte, co koupíte vašim dětem k těm dalším. S větší pravděpodobností ale přemýšlíte, čím jim udělat radost k narozeninám, co jim věnovat za hezké vysvědčení, nebo čím jim zpříjemnit všední dny jen tak, aby se jim žilo spokojeně. Pokud máte syna nebo syny, zde je několik nápadů na cool dárky.

Kluci rádi ovládají

Máme na mysli oblíbené hračky na dálkové ovládání. Evergreenem jsou auta na dálkové ovládání, s nímž si mohou kluci hezky zadovádět. Pokud je navíc silné a velké, získáte u kluka další plusové body a hračka ho bude vážně bavit. V posledních letech ale zaznamenali velký boom i RC zvířátka a roboti na dálkové ovládání, nebo RC letadla a vrtulníky. Možná proto, že děti se s robotikou mohou setkat i ve škole, kamarádi mají drony, modely letadel a podobné „hračky“.

Aby vám dron nebo letadlo z pokojíku neulítlo, jistit situaci mohou důmyslné sítě proti hmyzu, které nevpustí mouchy, komáry, a nevypustí ven letící vrtulník, který by se jinak mohl zničit.

Opravujeme a bojujeme

Mezi populární hračky pro kluky patří bezesporu i nářadí a nástroje. Jestliže věnujete vaší ratolesti kufřík s nářadím, v němž nebude chybět kladivo, kombinačky, pilka, klíč a šroubovák, budete za hvězdu. Jako bonus a zlepšovák může být v sadě i bezpečnostní přilba, francouzský klíč, šrouby a další vychytávky.

Kluci mají rádi i zbraně. Můžete vybrat dětské zbraně už pro šestileté dítko, které se plní pěnovými neškodnými náboji. Existují i dětské zbraně, které vůbec nevystřelí, vydávají jen zvukové efekty, a ty můžete věnovat i menším klukům.

Zahradní a dílenská technika

Kluci milují i vrčící vrtačky, motorové pily, také zahradní sekačku na trávu, vysavač na listí a mnohé další blikající a vrčící vybavení. Není divu, budou moci pracovat hned vedle táty, budou stejně důležití.
Líbil se vám tento článek?

Štítky:

Vložit komentář