Zatočte s vrásky s galvanickou žehličkou!

Publikováno v sekci Móda a krásaMáte pocit, že vaše pleť už není, co bývala? Pozorujete přibývající vrásky a povadlé tváře? Dnes už naštěstí existují způsoby, jak se i doma můžete postarat o znovu svěží vzhled. Plastické operace jsou sice stále velmi v kurzu, ale proč zbytečně podstupovat bolestivé a finančně nákladné zákroky? Galvanická žehlička svými funkcemi rozjasní a oživí vaši pleť, a vy se budete cítit jako vyměněná. Galvanickou žehličku můžete rovněž použít na zkrásnění dekoltu. Žehlička je malá, skladná a dalo by se říci, že na pohled velmi sympatická. Objevte její kouzlo založené na jednoduchém principu i vy!

Omládněte

kosmetika

Galvanická žehlička pracuje s kladným a záporným stejnosměrným (galvanickým) proudem, jejichž výsledkem jsou ionty, které s vaší pletí dělají doslova divy. První důležitou vlastností žehličky je důsledné čištění nečistot a to nejen na povrchu pleti, ale i hluboce usazených nečistot. Dalším pozitivem je zlepšení vstřebávání živin. Neopomenutelné je i kladné působení vibrací na akupunkturní body, stahování pórů a výrazné omezení tvorby vrásek. Galvanické žehličky dokonce rozpoznají typ pleti, podle které pracuje. Dejte stop stárnutí pleti a projevům únavy či stresu. Galvanická žehlička vám zvedne sebevědomí na maximum.

obličej

Pořízení galvanické žehličky samozřejmě něco stojí a proto si nejprve její funkce a působení na vás samotnou vyzkoušejte v kosmetickém salónu. Jde o bezbolestnou proceduru, kterou vám rády předvedou a vysvětlí opravdové odbornice. Na pleť se nanese čistící gel, který napomáhá dokonalému vyčištění pleti. Samotné žehlení trvá zhruba 10 minut a přináší neuvěřitelné výsledky. Již po prvním použití budete pozorovat pevnější, hebčejší, zdravější a mladistvější pleť. Trvalé účinky zajistíte pouze pravidelným „žehlením“, ať už doma nebo v salóně. Mějte krásnou a půvabnou pleť a zapomeňte na vrásky a projevy stárnutí.

Autor úvodního obrázku:  2fotograff

Autor obrázku v textu:  Imagine Communications

Autor obrázku v textu:  byron_shady
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , ,

Vložit komentář