Chytré aplikace pro ženy, které ušetří čas a pohlídají vás

Publikováno v sekci Bydlení a domácnostŽeny na rozdíl od mužů netouží po chytrých telefonech, protože z nich doposud nezískaly takové užitky, jako jejich polovičky. Naštěstí výrobci myslí i na ženy a jejich potřeby a připravili aplikace, které jsou ženám jako šité na míru a nesmí vám ve vašem chytrém telefonu chybět. A které to jsou?

Chci vědět, kolik vážím, co jím a kam s dětmi

 iPod Touch with Highways Agency Application, April 2010.

Zahoďte nedůvěru v moderní technologie za hlavu a propadněte programům, které vám ušetří čas a stanou se vaším hnacím motorem. Do telefonu si přidejte aplikaci Můj Alfred, která je ideálním organizátorem vašich nákupů a zásob ve spíži. Díky této vychytané aplikaci budete mít přehled, co potřebujete dokoupit. Jako bonus je možnost aplikaci sdílet s rodinou, takže ani manžel nezapomene na droždí nebo stále opomíjený olej. Přes tuto aplikaci získáte i jednoduché a chytré recepty, které uděláte z domácích surovin. Aplikaci si jednoduše stáhněte na Google Play. Říkáte si, jak trávit čas s dětmi? Kam je vzít na výlet nebo kde jim ukázat něco nového? Super aplikace My dětem přináší rodičům přehled o akcích, hřištích a místech, kam s dětmi zajít na dobré jídlo. Nechybí ani přehled lékařů v dané lokalitě, připravované akce a oblíbená místa všech malých návštěvníků. Opět stahujte na Google Play.

 aplikace1

Ženy si rády pohlídají i svou váhu a příjem kalorií. Nejen to ale nabízejí propracované aplikace pro chytré telefony. Dnes už si díky aplikaci Menstruační kalendář můžete hlídat své dny a rovněž sledovat ovulaci, plodné období a plánovat tak dovolenou beze strachu. Přehled můžete mít i o své váze, příjmech a kalorických hodnotách oblíbených pokrmů. Stáhněte si třeba aplikaci Denní břišní cvičení, které slibuje za šest týdnů místo rosolovitého břicha vypracovaný pekáč. Na Google Play si můžete stáhnout i aplikaci pro vaše peníze (Wallet), a získáte tak dokonalý přehled o svých financích. Opět sdílejte s celou rodinou a zjistěte, kdože to u vás doma vlastně utrácí…

Autor úvodního obrázku:  h.andras_xms

Autor obrázku v textu: Highways Agency

Autor obrázku v textu:  NEC Corporation of America
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , , , ,

Vložit komentář