Dokonalý make-up: smyslné rty

Publikováno v sekci Móda a krásaHebké a na první pohled šťavnaté rtíky jsou snem každé ženy. Rty doslova k zulíbání získáte pomocí výběru správné rtěnky či balzámu. Nabídka kosmetických vychytávek pro hýčkané rty je nespočet, a proto vybírejte z rozmyslem. Letos na podzim frčí všechny tóny růžové, červené a fialkové. Jak ale zvětšit objem rtů? Poradíme vám!

Přitáhněte pozornost

 rty

Ženy s plnými rty mají vyhráno. Pokud byste je ale přeci jen chtěla zmenšit, používejte tmavší rtěnku a konturu jen lehce naznačte. Trápí-li vás úzké rty, je vhodnou volbou světlejší rtěnka. Tužkou se nedržte přesně obrysů, ale nenápadně je zvětšete tím, že je obtáhnete nad horní i dolní linku rtu a opatrně ji rozmažte. Mnoho žen operuje s úzkým dolním rtem, který lze opticky zvětšit pomocí konturovaní tužky o odstín světlejší, než je rtěnka. Místo druhé vrstvy pak můžete vyzkoušet třeba třpytivý lesk. Úzký horní ret se dá také zvětšit. Plnějšího dojmu dosáhnete tak, že obtáhnete honí ret světlejší konturovaní tužkou nad obrysem a použijete dva odstíny rtěnky. Světlejší barvu naneste do středu rtu.

 rty2

Rtěnky vybírejte s obsahem pečujících složek a naučte se používat lesk. Mnoho žen totiž trápí suché a popraskané rty, které nezakryje ani nejkvalitnější rtěnka. Proti suchému vzduchu a častému olizování rtíků pomůže nejen správně zvolená výživná a pečující rtěnka, ale také hydratační lesk, třeba základní bezbarvý. Hýčkejte svá ústa a dopřejte jim luxusní péči v podobě dlouhotrvajících rtěnek, které vás rozzáří a zvláční rty. V prvním díle jste se dozvěděly, jak vytvořit dokonalý make-up bez chybičky a podpořit tak přirozený vzhled pleti. Kromě speciálů o rtech si můžete přečíst také o správném líčení lící a očí. Sveďte pohledem a buďte dokonale krásná, ať už jste blond, brunet nebo třeba žhavá zrzka.

Autor úvodního obrázku:  webgard

Autor obrázků v textu:  lahaaa
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , , ,

Vložit komentář