Dolce & Gabbana – italský fenomén

Publikováno v sekci Móda a krásaSlunná Itálie je domovem mnoha světově proslulých módních značek. Dolce & Gabbana patří k oblíbené a populární značce v mnoha státech po celém světě. Slavná éra této značky započala v roce 1985, kdy dva návrháři Domenico Dolce a Stefano Gabbana tuto proslulou značku založili. Inspirujte se i vy jedinečnou a nenapodobitelnou módou plnou vkusu a elegance, kterou hojně oblékají celebrity nejen při slavnostních událostech. Modely Dolce & Gabbana má nepřeberné množství fotek z červených koberců, což svědčí o jejich originalitě a výjimečnosti.

Poznejte novou kolekci svěžího jara

DG1

Italský fenomén nabízí oblečení, které v každém okamžiku vypadá velice luxusně a na úrovni. Například jarní kolekce je inspirována starověkou Sicílií, kde cílem je najít cestu k bodu, kde se sejde historie a mýty. Neočekávané a iracionální se proplétá s přirozeností a spontánností. Modely jsou protkány absurdní tvořivostí a sny s realitou. Dominantními barvami této kolekce jsou černá, červená, krémová, tmavě zelená a zlatá. Materiály použité v jarní kolekci vás vyzdvihne na královskou úroveň. Těšit se můžete na macramé, krajky, brokát, lakované hedvábí, šifon, organzu a zlatě malovanou kůži. Motivy jsou inspirovány starou litografií ze sicilských chrámů, mincemi a sicilskou keramikou. Boty jako by měly místo podpatků starodávné sloupy, klíny jsou zdobeny mincemi a kameny. Modely z této jarní kolekce doslova dýchají honosností, unikátností a originalitou.

DG3

Chybí vám v šatníku módní kousek s notoricky známou značkou D&G? V nové jarní kolekci od Dolce & Gabbana si budete připadat oslnivá a důstojná stejně jako starověké panovnice. Překvapte své okolí krásnými a vkusnými modely inspirované stejně krásným ostrovem a buďte hvězdou každé společenské události. Dolce & Gabbana je nadčasová, nepřehlédnutelná a sexy móda s nápadem.

Autor úvodního obrázku:  fervent-adepte-de-la-mode

Autor obrázku v textu:  michelpf2002

Autor obrázku v textu:  JESSICA STAM AND FABULOUS FASHION ADS
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , ,

Vložit komentář