Důkaz, že jste našla toho pravého – existuje! 1. díl

Publikováno v sekci Sex a vztahyVáháte, zda žijete skutečně s tím pravým? Poznala jste někoho, s kým si dokážete představit harmonický zbytek života, ale stále ve vás hlodá malá dušička, zda je to opravdu ten pravý s velkým p? Dejte si pozor na varovné signály, které svědčí o opaku! Už se nemusíte trápit tím, že jste si myslela, že je skutečně tím osudovým mužem a potom plakat nad rozlitým mlékem. Přečtěte si, jak opravdu poznáte, že jde o skutečnou lásku vašeho života!

Hádáte se? Správně!

láska

Pozná to zdí podivně, ale právě hádka je důkaz o spříznění duší. Pokud se ale dokážete pohádat a potom se usmiřujete a váš vztah se prohlubuje, je to správně! Nejde totiž až tak o tu hádku, ale o to, že chcete oba následně konflikt vyřešit. Jestliže tedy cítíte, že k sobě můžete být upřímní, jste schopni se vžít do toho druhého a najít společný kompromis nebo názor, pak je vše v naprostém pořádku. Pro nastolení budoucnosti je potřeba ujasnit si některé myšlenky a názory a právě díky tomu, že o tom spolu dokážete hovořit a vyměňovat si názory, dospívá váš vztah. Vyjádřete otevřeně své pocity a nenechte se ovlivňovat! Navíc po hádce přichází krásné usmiřování a to je přece to nejkrásnější, nemyslíte? Ke vztahu patří samozřejmě i vzájemná přitažlivost. Říkáte si, jak je možné, že jediným polibkem se vám propadají kolena a točí se vám hlava? Nedokážeme si to vysvětlit, ale jde o jakýsi důkaz, že vám na tom druhém záleží, má vaši důvěru. Pokud vám tyto okamžiky a pocity ve vztahu chybí, je něco špatně. Nemluvíme teď o sexu, ale o tom, že se nedokážete svého partnera nabažit i mimo postel! Protože právě tím, jaká jste, a on vás takovou miluje, můžete zahodit všechny předsudky, že by nebyl tím pravým!

 láska1

Bojíte se před svým partnerem projevit své slabosti? I to je důležitý aspekt, bez kterého nemůžete harmonický vztah naplnit. Platí to pro obě strany. Pokud tedy dokážete projevit svou zranitelnost třeba jen obyčejným pláčem u oblíbeného romantického filmu, a místo nechápavého pohledu se vám dostane objetí nebo polibek, jste na dobré cestě být k sobě upřímní a zcela otevření. Už se nemusíte přetvařovat a představovat se v tom nejlepším světle.

Autor úvodního obrázku:  Zyada

Autor obrázku v textu:  DeeJayTee23

Autor obrázku v textu:  Pictlux
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , ,

Vložit komentář