Když si chcete zpestřit milostnou předehru

Publikováno v sekci Sex a vztahyPředevším pro dámy se řadí předehra na samý vrchol rozkoše a to výrazně více, než samotný akt. Ženy zkrátka milují něžné polibky, hlazení, šeptání do ouška, kousání a šimrání, které předchází slastnému milování s partnerem. Bohužel, u pánů je to přesně naopak s tím rozdílem, že po vyvrcholení do pěti minut usínají. Pokud tomu tak u vás doma není, můžete si gratulovat. Muže sice nepředěláte a jejich vyvrcholení bude poslední snahou s vámi komunikovat, na líbačku můžete rovnou zapomenout, trošičku okořenit a vylepšit však můžete alespoň milostnou předehru. Připravili jsme pro vás pár tipů, se kterými se budete chtít milovat každý den!

Maluju a miluju

šátek oči

Nemusíte být rovnou Picasso, abyste mohla partnerovi malovat po těle. V prodejnách s intimním zbožím či sex shopu nakoupíte jedlé barvy na tělo. Zbytek už je skutečně na vás – zda budete malovat zamilovaná hesla nebo dáte průchod své fantazii a vytvoříte abstraktní dílo – rozhodně vás můžeme ujistit, že tato příjemná činnost vyvolá extázi slasti a brzy budou barvy úplně všude. Nemějte strach, jsou velmi jednoduše pratelné. Vzpomínáte si na slavnou scénu z filmu Samotáři, kde se pilo z pupíku? Vyzkoušejte si i vy tzv. bodyshot, s trochou nového nápadu. Položte se na záda, do pupíku si nalijte tequillu, mezi prsa nasypte sůl a mezi zuby dejte citron. Pokud vaše drahá polovička zbožňuje tequillu, bude vás laskat, lízat a líbat nejen kvůli alkoholu! Na nahém těle se dá i skvěle servírovat, a nemusí to být hned vlastnoručně připravované sushi. Stačí vytáhnout zmrzlinu, ovoce, čokoládu nebo to, co váš milenec miluje. Mnohdy postačí obyčejná šlehačka. Když potřebujete vymyslet nějakou rychlou změnu a nemáte doma po ruce žádné extra náčiní, pak vsaďte na obyčejný hedvábný šátek. Pusťte hudbu, šátkem zavažte partnerovi oči tak, aby skutečně nic neviděl a detailně zkoumejte jeho tělo. Inspirativní na tom všem je, že bude neustále napnutý, protože nebude čekat, kde se ho právě dotknete. A nezůstávejte jen u toho – povoleno je lízání, kousání, sání i škrábání.

knížka

Pro divočejší povahy se hodí erotická bojová hra. Na lístečky si napište erotické úkoly, které poté rozmístěte po bytě. Budete vzrušeni nejen hledáním oněch úkolů, ale samotným pomyšlením. Fantazii se meze nekladou, probuďte v sobě dračici i sladkou romantičku a nechte se hýčkat přesně podle vašich představ! Skvěle fungují i knihy s erotickým nábojem. Dozvíte se v nich mnoho nového, co vás bude lákat vyzkoušet. Stačí číst kapitoly před spaním partnerovi a můžete si být jisty, že neusne. A jaký recept na milostnou předehru doporučíte vy?

Autor úvodního obrázku: Phillostar Gone Ballistic

Autor obrázku v textu: MadEmoiselle Sugar

Autor obrázku v textu: rachelkramerbussel.com
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , , ,

Vložit komentář